Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hier ook vrij gedetailleerd, natuurlijk zitten er basis zinnetjes in, de begeleidsters kunnen onmogelijk in detail gaan maar toch content met wat wij krijgen van dagelijks rapportje.Amai dan zijn de creches bij jullie idd vrij basic. Bij de vaste voeding staat ook niet meer bij hoeveel ze exact ophebben maar idd, 1/2de op, of goed gegeten ofzo. Maar toen het nog flesjes waren, was dat wel 'fles van 180ml, 40ml over' ofzo. en gaan slapen en wakker worden denk dat dat toch vrij accuraat is en elke pamperwissel wordt ook in de app gezet. Het zijn nog net geen push-meldingen haha. Maar toch een 15tal updates per dag. Maar wel een grote creche hier, er zijn 3 groepjes en in totaal ongeveer 35 kinderen.

Wat is kosteloos materiaal?Hier ook vrij gedetailleerd, natuurlijk zitten er basis zinnetjes in, de begeleidsters kunnen onmogelijk in detail gaan maar toch content met wat wij krijgen van dagelijks rapportje.
Zoals gezegd werd hier in het begin ook de hoeveelheid van de flesjes meegedeeld + de eerste weken groente/fruitpap stond er ook het aantal gr dat ze had gegeten.
Hieronder een vb van wat wij krijgen
Wc rollekes, lege yoghurt pottekes, kaasdoosjes,...Wat is kosteloos materiaal?
Ahja dat is ongeveer zoals bij onsHier ook vrij gedetailleerd, natuurlijk zitten er basis zinnetjes in, de begeleidsters kunnen onmogelijk in detail gaan maar toch content met wat wij krijgen van dagelijks rapportje.
Zoals gezegd werd hier in het begin ook de hoeveelheid van de flesjes meegedeeld + de eerste weken groente/fruitpap stond er ook het aantal gr dat ze had gegeten.
Hieronder een vb van wat wij krijgen

Als in: stel dat ze met klei spelen, dan moet ge die betalen?Wc rollekes, lege yoghurt pottekes, kaasdoosjes,...
Nee, als in "gratis spul waar we toch toegang toe hebben, dat de creativiteit stimuleert"Als in: stel dat ze met klei spelen, dan moet ge die betalen?

Lijkt verdacht veel op Deona.Hier ook vrij gedetailleerd, natuurlijk zitten er basis zinnetjes in, de begeleidsters kunnen onmogelijk in detail gaan maar toch content met wat wij krijgen van dagelijks rapportje.
Zoals gezegd werd hier in het begin ook de hoeveelheid van de flesjes meegedeeld + de eerste weken groente/fruitpap stond er ook het aantal gr dat ze had gegeten.
Hieronder een vb van wat wij krijgen
Idd dat was eigenlijk ook mijn eerste gedacht.Als in: stel dat ze met klei spelen, dan moet ge die betalen?
Nog ne kleine maken eh!Ga ze wel missen die schattige melktandglimlachjes
Dat duurt jaaaaren hoorOver welke periode vallen melktanden uit?
Onze oudste was er 2 kwijt midden onderaan, daar staan nu al 2 volwassen tanden in de plek maar voor de rest valt er niks meer uit. Is ondertussen al meer dan een half jaar geleden.
Ga ze wel missen die schattige melktandglimlachjes

Tussen 10 en 12j vallen de laatste (de kiezen) uit.Over welke periode vallen melktanden uit?
Onze oudste was er 2 kwijt midden onderaan, daar staan nu al 2 volwassen tanden in de plek maar voor de rest valt er niks meer uit. Is ondertussen al meer dan een half jaar geleden.
Ga ze wel missen die schattige melktandglimlachjes
Ik dacht dat dat rond 65 jaar wasTussen 10 en 12j vallen de laatste (de kiezen) uit.

Vindt ge dat echt nodig/nuttig zo Realtime informatie?Amai dan zijn de creches bij jullie idd vrij basic. Bij de vaste voeding staat ook niet meer bij hoeveel ze exact ophebben maar idd, 1/2de op, of goed gegeten ofzo. Maar toen het nog flesjes waren, was dat wel 'fles van 180ml, 40ml over' ofzo. en gaan slapen en wakker worden denk dat dat toch vrij accuraat is en elke pamperwissel wordt ook in de app gezet. Het zijn nog net geen push-meldingen haha. Maar toch een 15tal updates per dag. Maar wel een grote creche hier, er zijn 3 groepjes en in totaal ongeveer 35 kinderen.
Mét de glimlachIk ben misschien ook gewoon een ongevoelige moeder want ik vond het ook nooit echt moeilijk om ze af te zetten :v


Oh bij ons ook, was heel leuk gedaan. Met een foto van hem als platte baby, een foto een jaar later en dan een foto van zijn laatste week.Op het einde van hun crèche carrière kregen we hier wel een (zelf gemaakt) boekje met daarin allemaal foto's geplakt, dat was wel leuk![]()




