Sloan
Banned
Je moet daar niet neerbuigend over doen.Als de reden is dat jullie graag je vrouw laten gangbangen zodat ze kan klaarkomen omdat jij als man die capaciteit niet hebt dan kan ik het wel plaatsen.
De andere member moet je eveneens niet bekrompen noemen. Naar een club gaan en de hele 'lifestyle' erachter blijft atypisch en niet iets waar je mee te koop loopt op kantoor.
Wel zeer moeilijk om binnen te geraken vanwege een enorm strikte door policy.
en het hierbij laten.

. Vraag me toch ook echt af welke vrouwen daar naartoe komen. Ik kan me toch moeilijk inbeelden dat er veel niet-professionals (betaalde hoeren/porn stars) daar even jan en alleman die daar voor 70 euro op bezoek komt in hun gaatje laten schieten zonder condoom ? Dat is toch gewoon een hoer die daar ligt, X % van de recette krijgt en gedaan ?
