Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Debuut van Audioslave is top tier Cornell imo. De overige twee platen heb ik niet echt een klik mee gevoeld, op een paar nummers na dan. Gelukkig is er forever de link met Miami Vice, het gebruik van Shape of Things to Come is daar echt in the money. En The Moth is fucking awesome.Veel Chris Cornell laatste dagen. Solowerk dan maar misschien moet ik nog eens Soundgarden en Audioslave er door gooien
Dat debuut, Superunknown en Badmotorfinger. Das mijn heilige drievuldigheid van Cornell. Zijn laatste soloplaat is ook wel echt prachtig met momenten.Debuut van Audioslave is top tier Cornell imo. De overige twee platen heb ik niet echt een klik mee gevoeld, op een paar nummers na dan. Gelukkig is er forever de link met Miami Vice, het gebruik van Shape of Things to Come is daar echt in the money. En The Moth is fucking awesome.
Na mijn comment nog eens Out of Exile nog eens opgelegd. Lang geleden dat die nog zo goed binnenkwam. Af en toe wat zaagnummers, maar minder dan ik mij herinnerde.Dat debuut, Superunknown en Badmotorfinger. Das mijn heilige drievuldigheid van Cornell. Zijn laatste soloplaat is ook wel echt prachtig met momenten.
Eigenlijk enkel het Audioslave debuut beluisterd en Be Yourself, wat ik een prachtig nummer vind
Een keer beluisterd deze voormiddag. Ik had op Wikipedia gelezen dat het hun eerste album met een symfonisch orkest was waardoor ik een beetje sceptisch was.Eloy - Dawn
@Deckard Een album voor jou? (Buiten jou moet ik hier nog altijd de eerste tegenkomen die spacey corgi's zo hard apprecieert als ik, dus ik weet nooit wie ik anders kan taggen hiermee.)
Je moet er wel een zwaar Duits accent bijnemen.
.Het eerste album is ook niet echt mijn ding, maar degene die volgen wel (Inside en Floating, "standaard" prog). Ze gingen uiteindelijk steeds meer de "spacey" prog richting uit met inderdaad typische Pink Floyd-invloeden. Nog een goed voorbeeld hiervan is Silent Cries & Mighty Echoes; zal waarschijnlijk ook je ding zijn.Een keer beluisterd deze voormiddag. Ik had op Wikipedia gelezen dat het hun eerste album met een symfonisch orkest was waardoor ik een beetje sceptisch was.
Maar dit is best een aangenaam album dat me soms wat doet denken aan King Crimson ten tijde van In The Wake Of Poseidon. Maar hier zit ook wel wat meer variatie in, soms wat meer groove ook. Favoriete nummer is The Dance In Doubt And Fear dat precies ook wat inspiratie uit Pink Floyd heeft gehaald.

Oei, wat is er van de stem? Viel mij niet zo heel speciaal opHet eerste album is ook niet echt mijn ding, maar degene die volgen wel (Inside en Floating, "standaard" prog). Ze gingen uiteindelijk steeds meer de "spacey" prog richting uit met inderdaad typische Pink Floyd-invloeden. Nog een goed voorbeeld hiervan is Silent Cries & Mighty Echoes; zal waarschijnlijk ook je ding zijn.
Geen opmerkingen over de stem? Wauw.![]()
.Wel, daar ben ik nu net blij om.Oei, wat is er van de stem? Viel mij niet zo heel speciaal op.
Het zwaar accent en het feit dat het niet de allerbeste vocalist is wordt nogal regelmatig opgemerkt in reviews. Zelf ben ik het al lang gewoon.Al enkele jaren niet meer.@Deckard Heb jij eigenlijk lastfm? (Mag gerust ook in PB.)