Ja, beter lezen want dat toont perfct aan wat ik zeg: boeren zijn onwillig om te veranderen.Lees jij de artikels die je post? Want je zegt 'onzin', maar post dan een artikel dat letterlijk aangeeft wat ik zeg?
Elke interveiw met een boer doet dat, men moet ze eerst al schreeuwend overtuigen om zelfs maar te praten, om vervolgens janrelang protesten ed te ondergaan voor elke verandering die er komt (al gaande sinds eerste MAP begin jarne 90) om dan jaren later vast te stellen dat zowat elke wetgevende actie op de een of andere manier wel teniet gedaan word al dan niet via actief tegenwerken.
Dit toont aan wat ik juist zeg, daarbij geef je nergens wat ik vraag: jij beweert dat boeren in vlaanderen al massaal geinvesteerd hebben wel zeg gerust hoeveel en in wat.Hier nog verschillende artikels die ik al eerder plaatste, over de technologieën waarvan jij beweert dat ze moeten helpen en de boeren daar niet in geïnvesteerd zouden hebben:
- https://www.omroepbrabant.nl/nieuws...echter-dan-beloofd-tegenvaller-voor-provincie
- https://www.volkskrant.nl/nieuws-ac...en~bab5879c/?referrer=https://www.google.com/
- https://nos.nl/nieuwsuur/artikel/22...nsboeren-zorgen-juist-voor-meer-stankoverlast
- https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2022/09/21/luchtwassers/
- https://www.standaard.be/cnt/dmf20230516_95376737
https://www.standaard.be/cnt/dmf20230516_95376737
Ik zeg nergens dat e rniet geinvesteerd word, en de onwil is duidelijk in elk interview "laat ons met rust" is de kreet daar.Heb jij cijfers of enig bewijs om te staven dat het uit onwil van de boeren om te veranderen of te investeren is dat de uitstoot niet (voldoende) daalt in de landbouw? Het is sowieso onzin om te beweren dat er niet geïnvesteerd wordt, gezien je zonder die investeringen en veranderingen nu al niet meer aan je vergunning geraakt. Dus ook al is het met de grootste tegenzin, als ze hun bedrijf willen behouden, moeten ze mee. Alleen blijkt dus dat veel van die (opgelegde) investeringen helemaal niet het beoogde resultaat halen.
Dan is de enige oplossing op korte termijn om te snoeien in de grootte van de veestapel. En dat is economisch niet rendabel.
En je eigen bronnen tonen juist aan dat tech ook niet alles kan oplossen inkrimpen of radicaal veranderen is dan nog het enige wat overschiet.
Iets wat de boeren zelfs niet willen overwegen.
?
.