Hij blijft niet bewust filmen he, zijn gsm valt ook ergens neer ofzo? Ik vind dat een betere reactie dan "ahnee, eerst ff mijn filmke afzetten nu"...Mja ik ben al langer voorstel van rijbewijstesten om de x-aantal jaren omdat bepaalde mensen gewoon niet meer in staat zijn met de wagen te rijden en die de weg delen met onze kinderen die naar school fietsen.
Los daarvan. Ik heb dat filmpke al ettelijke keren gekregen.
Dat filmen trekt ook op 0.
Na het ongeval blijft hij filmen roept hij "gek wijf" terwijl op dat moment die vrouw dood had kunnen zijn. Wat later hoor je ze nog in paniek roepen "wilt ge mijn man bellen".
Dat moet toch allemaal niet gefilmd.
Ik versta dat ge boos wordt als iemand zo een stoten uithaalt. Maar als het mijn grootmoeder moest zijn zou ik ook graag hebben dat iemand haar helpt of op zijn minst niet filmt en al zeker niet als ze net aangereden is door een trein.
Dat je dat dan nog ligt door te sturen naar vrienden maakt het nog minder fraai.
Beetje menselijkheid mag ook voor mensen die domme dingen doen.
