Denk dat die spoedartsen wel beter weten dan bij zo'n complex trauma snel te werken. In een rijdend voertuig zorg toedienen aan iets of iemand die in de verste verte niet gestabiliseerd is, is ook niet interessant.gisteren oudere vrouw zien vallen op de sporen in station moeskroen.
meteen erna natuurlijk aankomende trein, gevolg , haar voet af gereden.
ze probeerde nog van onder die trein te komen, maar iedereen riep dat ze moest wachten, want er kon natuurlijk nog een 2e trein komen op het andere spoor.
hulpdiensten waren er wel snel. maar ik vond het erg vreemd dat ze haar bijna een uur hebben verzorgd op de sporen, op een brancard.
Je zou toch verwachten dat ze haar meteen naar hospitaal brengen, en eventueel onderweg nog wat bij lappen.
ondertussen heel station gesloten natuurlijk, we konden niet weg. snap dat toch ook niet goed.
Uiteindelijk dan toch spoor 5 vrijgemaakt, om iedereen naar kortrijk te brengen met een trein en van daar konden we verder reizen.
Een MUG-voertuig is ook uitgerust daarvoor, zij doen ter plaatse wat men anders op spoed zou doen, zodat bij aankomst met de ambulance er meteen overgeschakeld kan worden op operatie.

