Op zich fantastisch dat een handvol mensen die wsl totaal niet meer mee zijn met de recentste technologieën en methodologieën al die tijd bedrijfskritische toepassingen hebben gemaakt en onderhouden, met op zich wsl een minimum aan kosten.
En nu is het een huzarenwerkje, al verzopen in totale complexiteit waarschijnlijk, waar een massa mensen op zit.
En eens het programma ooit af is, is blijven updaten de norm. Je mag maar zoveel versies eigenlijk achterlopen van een sdk of framework.
En dat betekent blijven releasen waarbij eigenlijk alles weer volledig moet herstest worden. Securitybewaking steeds herzien.
Het zal veel geld gekost hebben, en het zal veel geld blijven kosten.
Veel bedrijven hebben hun toepassingen al moeten uitbesteden aan consultancybedrijven.
Omdat het te complex is, en er de mensen op de markt niet voor zijn.
En die factureren maar door uiteraard.
--
En bij deze, treinverkeer verstoord door computerproblemen

Overal hetzelfde.
En tevens lees je dat bedrijven nu aan de lopende band worden gehackt.
Het is out of control. Te complex, te veranderend, te weinig mensen die nog mee zijn, en véél te duur.
Soit, ik ken ondertussen al een paar IT'ers die zeiden: "ik ga het fabriek in."
En het gedaan hebben.