rubenvb
Well-known member
Dat snap ik dus niet he, dat navelstaren en normeren naar een klassieke lelijke oubollige tuin. Die foto is geen verwilderd veld he, dat is een aangelegde grassentuin. Het is niet dat dat vol met distels en brandnetels staat...Mooi dat wel, maar zoals hierboven gesteld ook een mogelijke bron van burenruzies.
Als je zoals in die foto op de buiten op een groot stuk grond met schapenwei woont, is dat oke maar je moet daar niet mee afkomen in een woonwijk vol met siertuinen, perkjes, kiezel en grind.
Als mijn buurman ooit zou klagen over mijn iets of wat verwilderde tuin, kan hij met al mijn goede voorspoedigheidswensen naar de maan lopen hoor.
Nu, ik val wel letterlijk onder de "op de buiten op een groot stuk grond met schapenwei" dus denk niet dat dat ooit een probleem gaat vormen.



