Hoeveel verlofdagen heb je per jaar op dit ogenblik

Hoeveel dagen verlof heb je?

  • 20-24

    Stemmen: 35 13,2%
  • 25-29

    Stemmen: 33 12,4%
  • 30-34

    Stemmen: 83 31,2%
  • 35-39

    Stemmen: 54 20,3%
  • 40-44

    Stemmen: 17 6,4%
  • 45-49

    Stemmen: 17 6,4%
  • 50-54

    Stemmen: 4 1,5%
  • 55-60

    Stemmen: 2 0,8%
  • Met flexwerk kan ik nog dagen bij verdienen

    Stemmen: 0 0,0%
  • Verlof? Doen we hier niet aan mee

    Stemmen: 8 3,0%
  • 60-70

    Stemmen: 5 1,9%
  • 70-1000

    Stemmen: 4 1,5%
  • 10-20

    Stemmen: 4 1,5%

  • Totaal aantal stemmers
    266
20 gewone
4 Anciënniteit
2 conventionele

Regelmatig overuren, maar deze mogen we niet vrij kiezen wanneer we deze terug nemen.
 
26 dagen verlof, 1 compensatiedag en 2 brugdagen. Gesloten tussen kerst & nieuw dus varieert van 3 tot 5 dagen, maar meestal werk ik dan aan aantal dagen of volledig en daar krijg je dan compensatie voor.
Heb gestemd op 30-34 :woohoo:
En hopelijk binnenkort 12 AV dagen erbovenop voor iedereen!
 
20 verlofdagen
5 niet-statutaire verlofdagen
12 kredietdagen
alle werkdagen tussen kerst en nieuw

Afhankelijk van een eventueel weekend tussen kerst en nieuw dus max 42 dagen.
 
Precies bijna de enige zonder ADV.

20 verlofdagen
5 extra verlofdagen van de werkgever uit voor elke werknemer
5 anciënniteitsdagen
 
Oude job 20 dagen, that's it.
Nieuwe job zou uitkomen op 35. 20 wettelijk, 12 ADV, 2 van het bedrijf en 1 sector.
 
  • 20 wettelijke
  • 12 ADV
  • 2 extra functiegebonden (anciëniteit)
  • 4 extra geldig voor een jaar omwille van huwelijk
  • 10 dagen cafetarieplan, maar heb die dit jaar niet genomen
Extra van de staat:
  • 15 vaderschapsverlofdagen vanaf 27 mei
 
Wist je niet dat ze stelsel 1 willen afschaffen en er in dat kader onderhandelingen lopen met de vakbonden om iedereen 12 AV dagen te geven zodat het niet meer van je chef afhangt? Sommige chefs geven die en andere geven die nu niet. Die willekeur is problematisch, vandaar dat ze dat meenemen in die besprekingen. Daarnaast weet iedereen dat ze bij de Vlaamse 35 dagen krijgen en wij maar 26, ook daar zouden die AV dagen aan tegemoet komen.
 
24 verlofdagen (20 wettelijke en 4 bovenwettelijke meen ik) en 26 ADV dagen. Die ADV dagen kunnen we opnemen als 4u per week of 8u om de week. Ik heb bijvoorbeeld de vrijdagen van de even weken vrij. In een schrikkeljaar zoals vorig jaar hebben we 26.5 ADV dagen uiteraard.
Nmbs?
 
Aangezien ik ne vuile profiteur ben en al meer dan een jaar dop, heb ik recht op 24 dagen.
straf, dus als je een heel jaar nie werkt, krijg je 4 dagen extra verlof, als de meesten onder ons die wel een heel jaar werken.
straf!
 
Ik heb 20 wettelijke, 12 ADV, 1 ancieniteit en that's it.
Wel nog 2 baaldagen en 2 ziektedagen zonder dokterspapier, maar die heb ik nog nooit gebruikt.
 
straf, dus als je een heel jaar nie werkt, krijg je 4 dagen extra verlof, als de meesten onder ons die wel een heel jaar werken.
straf!
Dat zijn eigenlijk 24 onbetaalde verlofdagen en 235 (ofzoiets) betaalde verlofdagen.
 
straf, dus als je een heel jaar nie werkt, krijg je 4 dagen extra verlof, als de meesten onder ons die wel een heel jaar werken.
straf!
werkloosheid wordt berekend in zesdagen week. dus als ge van maandag tot zondag op verlof wil, moet ge zes dagen invullen. Dus op zich komt het overeen met de vier werkweken verlof die een ander krijgt. Maar t`is niet dat ge vakantiegeld krijgt he (wat maar logisch is).
Is dat eerlijk? goh ja en neen. Een werkloze heeft toch ook het recht om met zijn familie of vrienden eens naar het buitenland te gaan? Kunnen werklozen dit dan niet altijd? In principe: neen, ge moet beschikbaar zijn en achter werk zoeken. realiteit is natuurlijk ver van de werkelijkheid, maar dat is de schuld van de regering. toen ik twintig jaar geleden begon te werken, moest ge bij werkloosheid elke woensdag met uw stempelkaart naar het gemeentebestuur om dat te laten afstempelen (vandaar de naam stempelen), dus ge kon niet voor een week op verlof zonder betrapt te worden. Ik denk dat het veel vroeger zelf zo was dat ge elke dag moest gaan stempelen, maar daar ben ik niet zeker van. Ieg: de regering heeft op een bepaald moment beslist om dat stempelen (en dus de controle) af te schaffen. Dat is niet de schuld van de werkloze en zet natuurlijk de deuren open om meer verlof te nemen dan dat ge eigenlijk moogt.

En als ge jaloers zijt, lees dan even verder.
En ik heb daar ook niet om gevraagd he. Net zoals ik ook niet de wet heb geschreven die mijn uitkering tijdens de beginperiode van corona heeft bevrozen en nu ook tijdens mn opleiding en ik daardoor ook evenveel dop heb dan als ik loon ga hebben eenmaal ik terug ga beginnen werken (hopelijk direct na mn opleiding).
Maar als het troost mag zijn, ik heb al twintig jaar achter mn rug qua werken en heb mn steentje bijgedragen aan de maatschappij. Nu is het een jaar werkloos + nog tot eind dit jaar werkloos, maar met omscholing naar een knelpuntberoep zodat ik de komende twintig jaar toch ook een beetje voldoening uit mn job kan hebben.
 

Vergelijkbare onderwerpen

Terug
Bovenaan