Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Off-topic maar dat is waarschijnlijk het grootste huisnummer dat ik ooit al heb gezien.
Die mens kent zijn klassiekers niet he.![]()
Een landbouwer uit Diksmuide is zwaar verbrand geraakt aan zijn buik door een obus. Landbouwer Ward Vanthournout vond de oorlogsbom vorige week op zijn veld tijdens het ploegen en hij raapte die op. De landbouwer liep een mosterdgasbesmetting op, wat voor gele blaren zorgt.![]()
Dovo roept op: "Raap nooit zelf obus op", nadat landbouwer uit Diksmuide brandwonden oploopt door mosterdgasbom | VRT NWS Nieuws
Een landbouwer uit Diksmuide is zwaar verbrand geraakt aan zijn buik door een obus. Landbouwer Ward Vanthournout vond de oorlogsbom vorige week op zijn veld tijdens het ploegen en hij raapte die op. De landbouwer liep een mosterdgasbesmetting op, wat voor gele blaren zorgt. Ontmijningsdienst...www.vrt.be
En de boer ploegde verder...Die mens kent zijn klassiekers niet he.

Zouden ze al nagedacht hebben over waarom zij de enige zijn met zoveel cafeïne in hun drankjes?2 keer zoveel caffeïne als andere blikken
![]()
![]()
Uniek energiedrankje Cold Brew belooft stevige boost: “Bijna 2 keer meer cafeïne dan andere merken”
Beter, lekkerder en vooral een flink pak sterker. Patrick Lippens en Nicolas Depoorter, de spierbundels achter het voedingsmerk Pat-Nutrition, lanceerden zopas Cold Brew. Het nieuwe drankje moet een plaats verwerven in de populaire markt van energiedrankjes. “Maar wij hebben bijna tweemaal...www.hln.be

SAAIChiro Bilzen moet dringend 2.500 braadworsten kwijt na klassieke bestelfout bij Colruyt
Meer is sowieso beter toch... Net als grotere letters bezig zijn.Zouden ze al nagedacht hebben over waarom zij de enige zijn met zoveel cafeïne in hun drankjes?![]()
Gestolen vanop FB:
'Echt een worst case scenario voor die mannen'
![]()
Als je trouwens eens helemaal cringe beelden wilt zien.... Zoek hun bedrijf eens op op facebook.Meer is sowieso beter toch... Net als grotere letters bezig zijn.
Hun jaarcijfers eens bekeken. 200K verlies per jaar, activa dat negatief gaat gaan. En bij hun opmerkingen om niet failliet te worden verklaard staat dan dat ze dit jaar hun aanbod gaan uitbreiden. Waarschijnlijk dit drankje...
Alé, ik hoop het voor hun. Maar ik ga er inderdaad ook van uit dat de wereldberoemde merken wel weten hoeveel cafeïne mensen eigenlijk willen. En niet gewoon: "het maximum wettelijk toegelaten"
Als je trouwens eens helemaal cringe beelden wilt zien.... Zoek hun bedrijf eens op op facebook.
Ze doen daar ook een marktonderzoek op straat en laten dat ding proeven door, volgens mij, -16 jarige meisjes. Niet echt oké vind ik, maar misschien ligt dat aan mij.
Hij kent de 'trucken van de foor' zullen we maar zeggen...Zijn bedrijfje mag verlieslatend zijn, privé is die Patrick wel dik in orde met een groot huis en een paar auto's: