Marsu, kom nu toch. Hoe kun je dit nou serieus zeggen?Eerlijk gezegd, als je elke pot 'wint' na een zaadpot met penalties of 1-0 stand... Fuck man, dan heb je toch amper iets aan je EK gehad? Zo een groepsfase als de onze is eigenlijk puur om te genieten en zorgenloos een paar pilsen in uw kap te smijten terwijl het een doelpuntenfestijn is tegen janneke en mieke.
En trainers genre Southgate en Tedesco, wiens gaatjes dichtklampen bij een luttele voorsprong van één goal, zijn zelden succesvol. Daar hebben wij zéker de kern niet voor.
Mocht België dit toernooi winnen dan zouden ze 4 toplanden op rij verslagen hebben. Natuurlijk is het dan feest van Oostende tot St. Vith. De Belgische staat heeft dan ook weer minimaal 20 jaar extra bestaansrecht.



