mensen zijn het overal beu.
man is zijn ogen uitgestoken geweest (wtf) en net niet onthoofd geweest en media noemen het een steek 'incident', als ze het al in de media berichten (vaak niet).
Alle media hebben dit opgepikt en hebben hierover bericht.
Zorg dat je je aan de feiten houdt in plaats van die man al volledig blind te verklaren afgaande op geruchten die ongeveer in de juiste richting wijzen:
Het slachtoffer verloor door de aanval een oog, maakte het gerecht bekend.
De veertiger liep ook zware verwondingen op aan zijn hoofd, nek en rug. Hij verkeert nog steeds in kritieke toestand.
Mensen zijn jouw soort overdrijvingen ook beu.
Als je serieus wil rapporteren ga je toch gewoon zeggen wat er gebeurd is? En niet zeggen dat er een steekincident is als hij hem aan het onthoofden was zeker? En waarom zou het sereen moeten? De familie weet ook genoeg dat zijn ogen uitgestoken zijn en dat hij hem aan het onthoofden was, net zoals de rest van de wereld aangezien er weer 10 filmers waren en de beelden op internet de ronde doen.
Eye injuries kan ook een gebroken oogkas zijn, wat van een heel andere orde is dan je ogen uitgestoken zijn.
Het enige wat je hiermee bereikt als media is dat extreem rechts nog meer brandstof heeft om te kunnen zeggen dat de media links is en rechts wil boycotten.
Het is een flinterdunne koord geworden om nog te kunnen (willen?) rapporteren.
Zeggen ze niets, omdat ze niet genoeg informatie hebben en om geen onterechte hetze te ontketenen, dan mag er 'iets niet geweten worden'.
Zeggen ze iets en houden ze zich aan hetgeen wat ze daadwerkelijk weten, dan zeggen ze 'niet genoeg' en wordt er weer 'iets' verzwegen.
Het is nooit goed.
Of nee, nog beter. Sereen, waarom eigenlijk? Met de 2 voeten vooruit tackelen. Gewoon ergens vanuit gaan dat zoiets is, sensatie alom. Fatsoen is links en woke.
Extreem rechts (of extreem links, zoals je wil) zien overal een complot of boycot in van hun groep. Dus dat maakt nog weinig uit dezer dagen.
Rellen doen ze toch.
Zet het gewoon in neutraal taalgebruik, zo objectief mogelijk zeggen wat er gebeurd is. Het volk heeft recht op correcte informatie. Door iets 'sereen'te berichten als dit bereik je net het omgekeerde. Maar klassieke media zijn veelal politiek gestuurd van bovenaf om te verbloemen. Veel mensen beginnen dat gelukkig ook door te hebben.
Wat was er niet correct aan de berichtgeving?
Klassieke media dit en dat, maar wat is dan 'moderne' media? Aan wat moet men voldoen om moderne media genoemd te worden? Zijn er dan verschillen? Ik vraag dit oprecht, want ik heb geen flauw idee.
Klassieke media en politiek gestuurd. Zoals het riedeltje van de linkse, rode VRT telkens deze zender in het nieuws komt (zoals onlangs de hetze met Maarten Boudry)? De raad van bestuur is daar overwegend rechts (NVA en VB), maar we blijven volharden dat het een linkse zender is, toch?
Yep, de zelfverklaarde 'wakkeren' beginnen dat door te hebben. Die zien veel meer dan de normale mensen. Maar ze zien vooral dingen dat er niet zijn, maar waarvan ze hopen/voelen/geloven dat ze er wel zijn.
Politie die een 2-maand oude baby moest redden, Oekraïense kinderen die (weer) op de vlucht moesten, gezinnen wiens huizen in brand werden gestoken met molotovcocktails. Heel die straat ziet eruit als een oorlogszone. Ik hoop dat men dat uitschot kan identificeren en veroordelen voor terrorisme. Ongelofelijk dat we anno 2026 nog racistische pogroms moeten zien in West-Europa.
Dit is blinde haat naar iedereen met een andere huidskleur of vreemde naam.
Nog eens extra aangewakkerd door -in dit geval- Tommy Robinson en Musk op X.
Je kent ze wel, die rijke leperds die zonder ophouden via hun smartphone orakelen vanuit hun living/keuken/wc over de teloorgang van de maatschappij en dat Europa of de migranten of allebei de oorzaak zijn.