Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Persoonlijk Geen van beideWat zouden jullie doen.. De icon sbc of MO Salah?
Ik heb raphinha totw 84,maar zet zelf Bailey nu, goeie OP kaartEn de Salah POTM is er en zoals ik vreesde redelijk duur bijna een miljoen. Dat is ferm boven mijn budget. Heeft ook maar een 3* weak foot dat is niet ideaal. Ga maar bij Raphina blijven. En eens zien of ik Kanté of zo voor 300k kan snipen.
gameplay trekt weer op niks in champs
alles weer in slow motion,verloren tegen een mega duts maar die had duidelijk goeie snelle gameplay en ik delayed af
4-1 verloren legit tegen een div 10 speler
Ziet er mooie kaart uit maar niet beter dan Raphinha.Ik heb raphinha totw 84,maar zet zelf Bailey nu, goeie OP kaart
Is voor mij beter bij mijn spel tochZiet er mooie kaart uit maar niet beter dan Raphinha.

Allebei waste of money, zeker die Salah. Een icon is gewoon geinig voor te hebben maar daar stopt het toch. Tenzij je maradona ofzo packed. Op zich zijn die ook veel meer waard dan de kost van de sbc maja als je ze niet kan verkopen en niet kan linken met je team?Wat zouden jullie doen.. De icon sbc of MO Salah?
Ik heb em gedaan, is goed als wissel speler en is cheap.Allebei waste of money, zeker die Salah. Een icon is gewoon geinig voor te hebben maar daar stopt het toch. Tenzij je maradona ofzo packed. Op zich zijn die ook veel meer waard dan de kost van de sbc maja als je ze niet kan verkopen en niet kan linken met je team?
Iemand de Gosens gedaan, twijfel ik al ff over. Dat lijkt me nog wel redeliji value. Zeker omdat die gratis te nemen is door alle packs laatste dagen.
De Serie A POTM is toch niet zo goed? Is Immobile en zeker deze https://www.futbin.com/22/player/21974/marko-arnautovic niet beter dan?Zeker geen slechte ploeg. Als je daar dan nog Simeone bijdoet.
Ik heb een hoofdzakelijk duits ploegje met een PL bank, maar die zijn allemaa untradable. Gosens zou op zich nog wel genoeg kunnen linken, zeker als ik Goretzka terug koop maar ik vind Zakaria zeer sterk en die had ik eens gepacked.
Het is algemeen geweten dat serie a en bundesliga altijd meer value for money geeft maar PL heeft natuurlijk de breedste mogelijkheden. Hybrid kan altijd he.

. Pom is die simeone toch goed en goed linkbaar door nationaliteit. Zeg niet dat er geen betere zijn.
Arnautovic is een beest. Héél goeie spits en spotgoedkoop.De Serie A POTM is toch niet zo goed? Is Immobile en zeker deze https://www.futbin.com/22/player/21974/marko-arnautovic niet beter dan?
Gosens toch maar gedaan. 2 spelers moeten kopen (3850 coins) rest had ik al. Wel een pak hoge rating fodder kwijt natuurlijk dus als ik straks een andere SBC wil doen die een hoge rating nodig heeft...
Hybrid is zo moeilijk. Zeker omdat ik zo graag perfect 10s zie. Anders vrees ik dat telkens er iets mis gaat ik ga denken ah jah hij miste dat schot om dat hij maar een 7 of 8 chem heeft
Hebben jullie allemaal 10 chems in de ploeg? Of zitten er een paar 7/8s tussen ook?