Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Golden NPC summons zijn heel specifiek en vaak gerelateerd aan een soort quest line. Je moet bepaalde NPC's vinden/helpen en dan kunnen ze elders misschien eens als summon te zien zijn bij een boss, maar hiervoor kijk je beter op een wiki boss specifiek na of er bepaalde summons mogelijk zijn. Betref online echte mensen co-op summons, hiervoor moet je een item (Furlcalling Finger Remedy) activeren. Als je dit doet zal je bij de boss of bij de summoning pools golden summons zien staan die je kan op roepen. Level is ook van belang, want je ziet enkel mensen binnen je range. Ben je bv zwaar overleveld bij een boss kan het zijn dat je niemand ziet of vind omdat mensen daar te ver van je lvl zitten.Kan er me iemand uitleggen hoe het precies werkt met die golden summon NPC's.
Ik vind daar ook weinig over als ik google, het komt meestal neer op feedback ivm ashes summons, maar die staan daar toch los van?
Ik ben nu al level 60+ en heb meeste gedaan tot en met heel de lakes, maar ik heb maar 1x op al mijn encounters zo een golden summon sign gehad net voor een boss instance, en het waren dan nog twee signs en dus 2 npc helpers
Kweet niet meer juist bij welke boss fight, maar dat is enige encounter waar ik die npc's via zo golden sign te zien kreeg.
Doe ik zelf iets verkeerd dat ik geen andere golden signs te zien krijg?
Of is dat afhankelijk van welk encounter en heb ik nog maar zo 1 encouter gehad op +60 levels en +60 uren gameplay?

Wat valt er meer te zeggen... zal misschien ooit nog wel op fextralife komen, maar vergeet niet dat dit een gigantische wiki is waar dagelijks nog aan gewerkt wordt. En die summons zijn nu niet bepaalde de belangrijkste info, volg gewoon zo veel mogelijk NPC quest lines. Meer kan je neit doen.Ja die info had ik ook gevonden oline, maar als ik guides bekijk met welke npc's ik zou gemist hebben en hun quest line, dan zijn dat er geen
En de websites die ik volg als ik eens iets wil opzoeken, hebben zelfs geen info over die golden summons of ik moet er serieus over zien?
Op fextralife bijvoorbeeld staat een lijst van npc's maar ik zie maar bij 1 npc de uitleg dat hij/zij komt helpen bij een bepaalde boss.
![]()
NPCs | Elden Ring Wiki
Elden Ring NPC Guide: Complete list of all NPCs in Elden Ring, including merchants, trainers and quests available in FromSoftware's ARPGeldenring.wiki.fextralife.com
Die online summons daar doel ik soewieso niet op, ik speel enkel offline.
Mocht er iemand een guide hebben specifiek voor die GOLDEN summons, dan mag dat altijd eens gelinked worden, want na 60 levels en evenveel uren wil ik wel eens weten wat/waar ik iets gemist heb.
Dat is waarom ik me dus altijd in houd qua lvl en weapon upgrades. Ben lvl 75 nu met weapon +12, maar kan als ik wil naar 80+ gaan en hadik alles al in mijn lvl gestoken voordien wrs zelf 85+ en de wapens kan ik al naar +16 doen als ik wil, maar ik weiger.Gisteren gestart met Altus Plateau. Tot nu toe Limgrave, Liurnia, Caelid en heel (?) de ondergrondse regio gedaan. Vooral die ondergrondse stukken hebben ervoor gezorgd dat ik nu serieus overleveled ben. Vond in die gebieden somber smithing stones om wapen tot +9 te upgraden, en nu is de standaard loot precies max +5/+6. Bosses in deze regio smelten als sneeuw voor de zon, wat ik langs een kant wel jammer vind

De gaol versie?Crucible knight daarintegen![]()
Dacht dat ik eens ergens gelzen had dat als je ze in de Gael versie had verslagen dan die dual fight anders was of er niet was?barricade shield en zo nu en dan een easy dodge meenemen, kwartier wachten tot zijn combo gedaan is.
1 keer slaan en daarmee 10 procent ofzo HP weg.
Repeat 10 times.
Bij de duo beetje langer tussen de keer slaan en wat geluk hebben dat ze u niet vastzetten.
Dat is alleen voor PC-gebruikers en niet voor PS5 die easy mode mod?Ook aan het twijfelen om deze eens te proberen, maar ik ben zo iemand die dit soort games eigenlijk altijd op easy mode speel omdat ik meer geïnteresseerd ben in de wereld en het verhaal en minder in de combat. Wel al gezien dat er een easy mode mod is uitgebracht![]()
Dat is alleen voor PC-gebruikers en niet voor PS5 die easy mode mod?
Enkel voor pc ja.Dat is alleen voor PC-gebruikers en niet voor PS5 die easy mode mod?
KindaGe kunt u zwaar overlevelen, is dat niet hetzelfde als easy mode mod?
