De Afspraak / Terzake / De Zevende Dag / Pano

De afspraak was voor de hervorming niet her beste format.
Maar wat het nu is dat is ook niet alles. Is een zeer grote stijlbreuk met wat het vroeger was.
Het wilt de tafel van Gert imiteren maar doet het op een zeer zwakke manier. Zeer flets.
Al helpt de man Bart Schols ook niet natuurlijk, zeker in dit format niet.
 
Is die Sven Mary altijd zo hyperactief? Ook de hele tijd aan zijn neus aan het prutsen. Geen idee met wat zijn cliënt hem betaalt..
 
De afspraak was voor de hervorming niet her beste format.
Maar wat het nu is dat is ook niet alles. Is een zeer grote stijlbreuk met wat het vroeger was.
Het wilt de tafel van Gert imiteren maar doet het op een zeer zwakke manier. Zeer flets.
Al helpt de man Bart Schols ook niet natuurlijk, zeker in dit format niet.

Bart Schols valt nog heeeeeeel goed mee vergeleken met Fatma Taspinar. Die doet niet anders dan stoken en olie op het vuur gooien, ongepast voor dit soort programma's.

God wat mis ik Phara in het oude format :wallbash:
 
Gisteren wel best een erg interessante aflevering. Spijtig dat Van Peel na het eerste onderwerp (Kimmel) wat flauw tussenkwam bij de andere onderwerpen. Hoewel het allemaal erg interessant was over de democratie, over verkiezingen etc... Peter De Roover kan het ook erg rustig en intelligent uitleggen. Al was zijn standvastige mening over de houding van de N-VA in het Gazaconflict wel nogal cringe.
 
Was volgens mij effectief de reden.


Je kunt nog het format 100x veranderen, jongeren gaan er niet naar kijken. Welke jongere die 10 sec attention span heeft en 0 interesse in politiek gaat naar De Afspraak kijken ?

Er was niks fout met het vorige format. Ik wil wat politieke diepgang zien in een studio met 4 gasten, een uurtje lang. En dan random de auteur die zijn boek wil presenteren zijn mening vragen over een onderwerp waar hij niks van weet en dan een random opmerking te horen krijgen, prachtig. Ik zet dat op om 10h s avonds om in slaap te vallen in de zetel. Dit nieuwe format, zeer matige meeeh. Heb maar 2x gezien en afgehaakt. Ik heb 10+y naar zo goed als elke aflevering gekeken - you lost me.

Net zoals het journaal laat. Even casual in de zetel leuteren, meeeh. Schaf die programma's dan gewoon af want die aanpassingen trekken op geen hol.

Als je de jongeren wil bereiken, dan maak je maar wat karrewiet achtige tiktok video's, maar dit format - zeer matig.
 
Eens met jullie. Van Peel vond ik sterk bij zijn onderwerp en dat zou bijvoorbeeld iemand kunnen zijn die in heldere en eenvoudige taal dingen kan uitleggen aan een jonger publiek. Maar daarna was het een beetje kinderachtig om te grinniken of te zuchten op anderen. Maar goed, vond het nog wel een betere aflevering van de laatste weken....
 
Ik beluister het meestal in podcast formaat en sinds hun "rebranding" is dat ook geen vooruitgang te noemen. Ik heb het visueel nog niet gezien, maar daar ik hierboven lees dat het meer neigt richting tafel van Gert, verklaart dat wel waarom de gasten - veel vaker dan vroeger - door elkaar heen praten.
 
Woordvoerster van de transportsector: “dit gaat sowieso doorgerekend worden naar de eindconsument”

Caroline Genez: “ja maar ze moeten dat niet doen eh”

Djees, van zo’n naïviteit krijg ik het toch op m’n heupen.
 
Gennez was hier beter niet komen zitten. Ze spreekt continu holle woorden en probeert zich moreel superieur voor te doen, maar het voelt allemaal zo dommig aan.

Das toch al 10y hetzelfde daar ? Ik zou Gennez eens willen zien debateren tegen Almaci, over een onderwerp dat ze niet over overeenkomen.

Volgens mij is dat een schaduwgevecht van nietszeggende woorden. Smijt het in chatgpt en die ontploft.
 
Oh dat zou echt een mentale marteling zijn om naar te moeten luisteren. Nu ja, wel liever Almaci dan Nadia Naji... Die kon echt alleen maar met haar ogen draaien en neen schudden....
 
Nogal een opmerkelijk moment gisteren in Terzake. Claes die Johannes Paulus 2 omschreef als wapenhandelaar, die dan de katholieke procureur Eliane Liekendael de opdracht gaf de socialist Claes te veroordelen.

 
Nogal een opmerkelijk moment gisteren in Terzake. Claes die Johannes Paulus 2 omschreef als wapenhandelaar, die dan de katholieke procureur Eliane Liekendael de opdracht gaf de socialist Claes te veroordelen.

Van Cauwelaert die daarnaast zat te knikken. 😂
 
Beklijvend interview gisteren in de Afspraak met Siska, die kwam vertellen over haar naderende euthanasie.
Enerzijds ben ik blij voor haar dat haar aanvraag is goedgekeurd, anderzijds zie ik een normaal uitziende jonge vrouw die nog volop aan het leven moet beginnen.

Toont weer eens aan hoe venijnig psychische ziektes zijn, en hoe je er als buitenstaander helemaal aan voorbij zou gaan omdat het niet zichtbaar is.
Spijtig genoeg zijn wij Belgen geen kampioen in het bespreekbaar maken van psychische klachten.

 
Terug
Bovenaan