Je bent zaken aan elkaar aan het verbinden die niets met elkaar te maken hebben. In een land waar een groot deel van de bevolking vandaag moet werken om morgen eten te hebben, volgen alleen de rijkeren de maatregelen. Nogal logisch, waarom zeker verhongeren als je enkel kans maakt op COVID. Maatregelen werden dan ook zo snel mogelijk teruggeschroefd. Dat men dan ook over het mom van "baat het niet dan schaadt het niet" ivermectine heeft toegelaten bij behandelingen heeft daar geen verband mee. Een, gemiddeld gezien, niet zo geschoolde bevolking is snel weg met dat soort theorieën.@Enira intressant.
Met "alternatieve geneeswijzen" bedoel ik dat bvb in mexico alles terug open ging na een paar weken omdat ivermectin een fantastisch effect heeft tegen covid 19 en daardoor dus geen verdere sociale maatregelen moesten getroffen worden. Maar ivermectin is een generisch product zonder patent. Bijgevolg valt daar niet veel geld mee te verdienen gezien iedereen het mag maken, letterlijk. Dusja, deze toer ga ik wél op in deze.
Het bestaat al meer dan 40 jaar en heeft enkel zeer kortstondige hoofdpijn en oprisping als mogelijke bijwerkingen.
Dat de regering dit OOK niet gelijktijdig probeert samen met vaccins, is ronduit crimineel.
edit: https://principia-scientific.com/covid-deaths-plunge-after-mexico-city-introduces-ivermectin/
edit2: de ontdekking heeft in 2015 een nobelprijs gewonnen.
Ivermectine (want dat is de Nederlandse naam) is een populair onderwerp bij bepaalde strekkingen die tegen COVID-maatregelen zijn of gewoon de ernst ontkennen, want als er een doeltreffende behandeling zou zijn valt het allemaal nog wel mee. Hetzelfde geldt voor de anti-vaccingekken, want waarom vaccins als je "gewoon" medicatie kan slikken (vreemde logica, maar dat hoort erbij). Ondertussen wijzen serieuze studies uit dat ivermectine verre van het wondermiddel is waar die groepen zich aan vastklampen.
Jouw link dan claimt dat ivermectine verantwoordelijk is, terwijl de dagelijkse overlijdens duidelijk beginnen te zakken nadat de vaccinatie begon: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/dashboards/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
Want Mexico is weldegelijk sterk bezig zijn bevolking aan het vaccineren, met o.a. Chinese vaccins (Big Chinese Pharma?). Wie geld heeft of aan de grens woont gaat gewoon in Texas in een Walmart of Walgreens Pfizer of Moderna halen. Ondertussen begint de Delta-variant er echter stevig huis te houden, en worden er terug meer en meer mensen ziek.
Dit is jouw bron: https://mediabiasfactcheck.com/principia-scientific-international/
Overall, we rate Principia Scientific International (PSI) a strong conspiracy and Pseudoscience website promoting anti-vaccine propaganda and frequent misinformation regarding climate change.
Ook die Nobelprijs komt hier niets zoeken, dat ging over het feit dat het een effectief antiparasitair middel is.
Dus allemaal een beetje YouTube-samenzweringspraat van bedenkelijk niveau.
Laatst bewerkt:
