Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
(Toekomstig) loonbeslag. Laat maar gewoon open staan, en het eerste loon dat ze verdienen kunnen ze al afgeven.Ja, maar dan kom je bij het probleem van dat je een steen niet kunt stropen.
Helpt niet wanneer ze deeltijds werken hé o beperkt verdienen.(Toekomstig) loonbeslag. Laat maar gewoon open staan, en het eerste loon dat ze verdienen kunnen ze al afgeven.
Had het eerder over onderstaand bericht ivm het administratieve personeel. Zoals reeds gezegd wil ik er geen discussie over prioriteiten groepen van maken. Uiteraard is het werk van agenten belangrijk.Kleine kanttekening het zijn alleen de eerstelijnsdiensten van de politie die op dit moment worden gevaccineerd. Mooi voorbeeld is de politiezone Zennvallei. Was een uitbraak van Corona, waardoor hun heel korps in quarantaine ging, met als gevolg dat ploegen van andere zones moesten rijden op hun opdrachten. Dit met als gevolg dat men soms later toekwam..
Als ene zijn vrouw zit te wurgen, dan ga je wel blij zijn als de politie er binnen 2-3 minuten is en niet binnen 15-20 minuten.
Daarnaast zijn het ook de eerstelijnsdiensten die de corona maatregelen doen naleven en ook op alle dringende oproepen rijden (kind dat verdwenen is, dieven op heterdaad, intrafamiliaal geweld, branden, etc....) waardoor ze ook nog eens een belangrijk onderdeel zijn in het naleven van de wetten en de maatregelen.
Simpele keuze: 750 Euro betalen of 100 uur gemeenschapsdienst. Laat ze maar de berm uitkuisen met een fluo vestje aan als ze niet kunnen betalen.(Toekomstig) loonbeslag. Laat maar gewoon open staan, en het eerste loon dat ze verdienen kunnen ze al afgeven.
mja, wij zijn allemaal single zonder kinderen, het enigste risico dat ik loop is een mongool die op mijn bananen hoest in de colruyt..Ik doe ook aan telewerk, maar heb een dochter die ik elke dag opstuur naar een massaevenement(lees: school). Tis niet dat ik telewerk dat er minder risico is.
euh, dit is alvast wel zo voorzien hoor, we doen ons bestJe weet toch op voorhand dat dit niet gaat gebeuren. Dat gaat een massa mensen zijn die de 50 ver overstijgt.
. Het is een staking, geen betoging. 't is tegen de werkgevers én de regeringZolang ge niet zegt dat 't tegen de Corona maatregelen is of tegen de regering laten ze 't wel toe in Brussel.
Kunt 't misschien een spontane carnavalsoptocht noemen![]()

Dat is allemaal veel makkelijker gezegd dan gedaan want waar ga je die massa agenten halen?Gewoon heel de boel afzetten met een massa politie agenten en nadars en druppelgewijs ze afvoeren en een pv van 750 Euro aan hun been plakken.
Als het hun geld gaat kosten gaat het erg rap een stuk minder zijn met de provocateur uit te hangen.
Als ze allemaal een raam meepakken om naast te zitten welDe NMBS staakt blijkbaar ook => beperkte dienstverlening. Kunnen de betogers op een veilige manier naar Brussel worden getransporteerd???
En waarom kan je dit begrijpen?Tjah, als andere overtredingen ook ongestraft blijven zoals het niet thuiswerken en shoppen met groepen, kan ik die mensen begrijpen.
+ Voor het zelfde geld zitten ze daar met hun thuisbubbel of knuffelcontact
goh, het sint pietersplein is niet zo moeilijk af te zetten lijkt me. Daar heeft Gent wel het personeel voor indien nodig. Vooral omdat je enkel de "blijvers" wil hebben, die kan je wel lang genoeg bezig houden dan.Dat is allemaal veel makkelijker gezegd dan gedaan want waar ga je die massa agenten halen?
...
Als er plots uit het niets een hele hoop volk samen troept zonder dat dit geweten is dan sta je daar mooi te blinken..
Leger optrommelen?Dat is allemaal veel makkelijker gezegd dan gedaan want waar ga je die massa agenten halen?
Je kan niet zomaar uit het niets een hoop agenten uit je hoed toveren. Na een dienst moeten ze zoveel uren rust hebben. En er zijn nog andere mensen die moeten geholpen worden ook.
En als je er wil hebben van een ander korps moet dat een hele tijd van te voor aangevraagd worden. Zoals bij bvb een geplande betoging kun je dat wel.
Als er plots uit het niets een hele hoop volk samen troept zonder dat dit geweten is dan sta je daar mooi te blinken..
Een activiteit die de meeste mensen meerdere keren per jaar (naar de kapper gaan) kunt ge toch niet vergelijken met een activiteit die de meeste mensen hooguit 10-20 keer in hun leven doen (rijles volgen)?Rijscholen mogen precies voorts doen ( toch volgens de VAB website ), kan niet klagen want had geboekt voor begin Juni en anders ging dat ook weer achteruit maar vind het wel wat frappant dat ge 2u langs een onbekende moogt rijden maar eens rap op 20 min uwe coupe laten knippen lukt niemeer.
Neen, zover ik weet moet je voor je aan de les begint de wagen ''kuisen'' met van die alcoholspray gelijk aan de supermarkt ( dus het stuur, de pook, de handrem, etc ) maar verder zit je gewoon gezellig zijde aan zijde met je lesgever, uiteraard wel beide met mondmasker.Zitten er in die auto's ook al geen plexiglas enzo?
Hoe je het draait of keert, rijschool lijkt me nu wel een contactberoep te zijn, zoals ik hierboven zei zit je letterlijk zijde aan zijde met een onbekende 2u aan een stuk en dat minstens 10x dus lijkt me net zo logisch dat je daar kan oprapen dan dat ik het zou oprapen bij de kapper.Een activiteit die de meeste mensen meerdere keren per jaar (naar de kapper gaan) kunt ge toch niet vergelijken met een activiteit die de meeste mensen hooguit 10-20 keer in hun leven doen (rijles volgen)?
Daarenboven: niet naar de kapper kunnen gaan is ambetant, maar hindert de meeste mensen niet echt in hun leven. Maar als het halen van uw rijbewijs weer eens met x maanden is uitgesteld, dan zit ge al die maanden nog altijd vast aan de beperkingen van het theoretisch rijbewijs. Wees maar zeker dat dit een enorme hindernis is voor mensen die een job moeten gaan zoeken en op hun eigen benen gaan staan.
Dat vind ik nu 1 van de meest logische dingen die besloten zijn.
Je kunt, mijns inziens, perfect iets begrijpen en toch fout vinden. Begrijpen =/= goedkeuren.En waarom kan je dit begrijpen?
Dit maakt dit niet minder fout.
ACOD... dat zijn toch de die die helemaal in een zure kramp schoten omdat 1 mei "de dag van de horeca" ging worden, en dat ze dat niet vonden kunnen dat 1 mei gekaapt werd voor dat doel... het verbaasd me niet(s).ACOD dient stagingeaanvraag in voor het kleuteronderwijs. Ongezien egoïstisch van de socialistische vakbond.