Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Denk niet dat Trump het veel beter zou gedaan hebben eigenlijkBiden, wat een absolute ramp is die man toch geweest qua buitenlands beleid.
Veel lager kan je de lat niet leggen, he.Denk niet dat Trump het veel beter zou gedaan hebben eigenlijk
Dit was voor geen enkele president een cadeau.Biden, wat een absolute ramp is die man toch geweest qua buitenlands beleid.
Biden heeft ontelbare kansen gekregen om zijn hond aan de leiband te houden en een verdere escalatie te vermijden maar liet zich keer op keer vernederen door Netanyahu door te weigeren daad bij woord te voegen bij zijn eigen rode lijn.Dit was voor geen enkele president een cadeau.
Biden heeft ontelbare kansen gekregen om zijn hond aan de leiband te houden en een verdere escalatie te vermijden maar liet zich keer op keer vernederen door Netanyahu door te weigeren daad bij woord te voegen bij zijn eigen rode lijn.
Netanyahu wil niets liever dan een regionale oorlog met Iran. Waarom de V.S. daarin mee blijft gaan, is de absurditeit voorbij.
Biden, wat een absolute ramp is die man toch geweest qua buitenlands beleid.
En Trump zou Netanyahu volgens jou dan wel 'aan de leiband houden? I beg to differ...Biden heeft ontelbare kansen gekregen om zijn hond aan de leiband te houden en een verdere escalatie te vermijden maar liet zich keer op keer vernederen door Netanyahu door te weigeren daad bij woord te voegen bij zijn eigen rode lijn.
Netanyahu wil niets liever dan een regionale oorlog met Iran. Waarom de V.S. daarin mee blijft gaan, is de absurditeit voorbij.
Het probleem is dat hier gewoon licht gegaan wordt over de term genocide.
Ik weet niet waarom je mij hier quote want dat valt in de verste verte niet in mijn post te lezen.En Trump zou Netanyahu volgens jou dan wel 'aan de leiband houden? I beg to differ...
Omdat een heel deel van de Amerikanen achter Israël staat, misschien? De democraten zijn niet uitgesproken anti-Israël of anti-Netanyahu, buiten een paar relschoppende betogers deze zomer. Amerika is altijd al pro-Israël geweest, ik snap niet waarom jij telkens verwacht dat ze plots een vuist ofzo tegen Israël gaan maken.Biden heeft ontelbare kansen gekregen om zijn hond aan de leiband te houden en een verdere escalatie te vermijden maar liet zich keer op keer vernederen door Netanyahu door te weigeren daad bij woord te voegen bij zijn eigen rode lijn.
Netanyahu wil niets liever dan een regionale oorlog met Iran. Waarom de V.S. daarin mee blijft gaan, is de absurditeit voorbij.
Ik leidde dat af uit de post die daaraan vooraf gingen. Excuses als dat een verkeerde interpretatie is.Ik weet niet waarom je mij hier quote want dat valt in de verste verte niet in mijn post te lezen.
Vrede in het Midden-Oosten en normalisatie tussen Israel en de Arabische wereld is reeds lange tijd een belangrijke doelstelling voor de V.S. geweest maar al die moeite wordt nu teniet gedaan door Netanyahu en zijn extreemrechtse handlangers. In dat opzicht is het zeker vreemd dat de V.S. haar eigen rode lijnen maar blijft verschuiven en zich laat blijven vernederen door Netanyahu. Waarom Netanyahu zich als een wilde hond gedraagt is te begrijpen, hij wordt zelf onderzocht voor corruptie en moet aan de macht blijven om te overleven.Omdat een heel deel van de Amerikanen achter Israël staat, misschien? De democraten zijn niet uitgesproken anti-Israël of anti-Netanyahu, buiten een paar relschoppende betogers deze zomer. Amerika is altijd al pro-Israël geweest, ik snap niet waarom jij telkens verwacht dat ze plots een vuist ofzo tegen Israël gaan maken.
De enige die er hier een numbers game van wou maken (en dat blijft doen, want ik regeer al maanden niet meer op jouw belachelijke posts) ben jij.Ik zeg ook niet dat er (al) een genocide aan de gang is, maar als Enforcer en Straddle er een numbers game van willen maken (“er is geen genocide aan de gang want daarvoor zijn er te weinig slachtoffers”) dan is de implicatie dat er een moment komt dat er wel genoeg slachtoffers zijn om daar van te spreken. En als ze dan hun numbers game willen blijven spelen dan moeten ze ook maar zeggen waar die grens ligt, maar dat doen ze niet.
.
Ik herinner me nochtans heel goed dat je toen zei dat Biden misschien 'de aandacht wou afleiden van zijn binnenlandse problemen' door de Russische bewegingen te dramatiserenIk heb zo'n 24 februari 2022-gevoel hierbij. Jullie ook?

Wat zeg jij toch eigenlijk allemaal.Biden, wat een absolute ramp is die man toch geweest qua buitenlands beleid.
Iedereen speculeerde in die tijd tot de berichten binnenkwamen dat kruisraketten het land binnenvlogen.Ik herinner me nochtans heel goed dat je toen zei dat Biden misschien 'de aandacht wou afleiden van zijn binnenlandse problemen' door de Russische bewegingen te dramatiseren
Of over welk gevoel had je het?
Shit heeft ook wel de fan gehit, de volgende stap zal wel opnieuw escalatie zijn waarbij Israël rechtstreeks raketten gaat lanceren op Iran. De speeches van Bibi zijn daar heel duidelijk over.Iedereen speculeerde in die tijd tot de berichten binnenkwamen dat kruisraketten het land binnenvlogen.
Toen kreeg ik dat gevoel van "shit has hit the fan".
Israël wint dan toch wel het spel burgers vermoorden, maar ze zijn dan ook een militaire supermacht. Wat zou de verhouding zijn tussen vermoorde burgers en militanten?Shit heeft ook wel de fan gehit, de volgende stap zal wel opnieuw escalatie zijn waarbij Israël rechtstreeks raketten gaat lanceren op Iran. De speeches van Bibi zijn daar heel duidelijk over.
Ondertussen doen de Palestijnen verder met waar ze goed in zijn: burgers vermoorden. Gisteren 7 burgers gedood en 8 gewond bij een mesaanval in een treinstation en op straat. Ik had het hier eerder al gepost: waar Israël nog in de mate van het mogelijke probeert burgers te ontzien, is zoveel mogelijk burgers vermoorden voor de andere partij gewoon het doel . Dat moet na 7 oktober ondertussen wel duidelijk zijn en wordt steeds bevestigd. De enige goede Israëliet is een dode Israëliet. Hoeft het dan te verbazen dat Israël escaleert? Verder blijkbaar ook explosies in de buurt van de Israëlische ambassade in Denemarken. Echt top.