Helemaal mee eens. Dàt waren voor mij de relevante momenten.Belangrijkste moment was voor mij tijdens het debat. Een abortieverbod is een zeer onpopulaire maatregel in de VS, dus normaal terrein waar de Democraten na het terugdraaien van Roe v. Wade serieus wat punten op zouden moeten scoren. Biden kreeg echter totaal geen coherent antwoord gevormd en begon wat te raaskallen over vanalles en nogwat.
Dus ja, ik vind het wel degelijk problematisch wanneer je je eigen standpunten niet kan verkopen. Het is een enorme gemiste kans om kiezers te informeren over de schade die de Republikeinen inzake abortie kunnen aanrichten indien zij verkozen worden.
Niet de "hij lijkt zo te staren" of "hij vindt zijn woorden traag, dat zagen we al lang aankomen!". Dat is wanneer het niet meer alleen gaat om uiterlijkheden, maar om de inhoud die dan gewoon ontbreekt daar.
