Ookal gaat dit over een specifieke ingreep, wil ik toch even hier antwoorden omdat het niet voor het eerst is dat er wat verwarring rond die meldingen boven posts hangt.Serieus, worden er nu al punten uit gedeeld omdat iemand een bepaalde muzikant niet graag hoort?
Er werden niet noodzakelijk strafpunten gegeven voor een post waar een melding van een moderator boven staat. In veel gevallen wordt die melding gebruikt om aan te geven dat een post reeds werd beoordeeld door een moderator en om in gevoelige discussies de toon bij te sturen zodat het taalgebruik wel respectvol blijft.

Zoals in de regels staat, is rode tekst geen start van de discussie in het betreffende topic, hoogstens in de feedbackthread.
