Archief - Hard Reset (PC exclusiv!)

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

demon326

Legacy Member
Hard Reset is a futuristic first-person shooter that isn't afraid to buck the trends of its modern-day counterparts. This PC exclusive harks back to a time when exploration was necessary and regenerating health was a luxury. The team behind it hails from all across the development landscape, including members from CD Projekt Red (The Witcher 2) and People Can FlY (Bulletstorm).

Hard Reset is definitely not an open-world shooter like Far Cry, but it's also not a shooter on rails, the kind that Modern Warfare is. It's rather similar to old-school shooters like Doom, where you had to search the level to get a key card, and where you will find secrets--sometimes really challenging ones.


http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/209/reviews/636549_20110729_embed001.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/209/reviews/636549_20110729_embed002.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/209/reviews/636549_20110729_embed003.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/209/reviews/636549_20110729_embed004.jpg



Leuke weetjes:
- Geen, ik herhaal, geen healthregen
- PC exclusiv
-Oldschool gameplay

Ikaruga

Legacy Member
er is trouwens ook een indie shooter uitgekomen op steam, E.Y.E. divine Cybermancy. Dat blijkt ook een speciaal geval te zijn, mss dat er hier wel interesse is voor een EYE 4 pack

demon326

Legacy Member
Minimum Rage zei:
Deze hou ik in het oog! Thx voor melden

Graag gedaan, dit is het eerste goede nieuws sinds jaren in de pc gaming industrie... gewoon lekker knallen zoals vroeger :drool:

Thin Liz

Legacy Member
Ik mis het woordje 'quicksave' (of NO check/savepoints). Maar als ze oldskool gaan zal dat er wel bij zitten. Ziet er vet uit :)

Rage

Legacy Member
Thin Liz zei:
Ik mis het woordje 'quicksave' (of NO check/savepoints). Maar als ze oldskool gaan zal dat er wel bij zitten. Ziet er vet uit :)

In oldschool fps'en heb ik eerder altijd de neiging om hele levels in 1 keer uit te spelen. Dus opnieuw van het begin als ik dood ga. Enkel bij frustrerend moeilijke dingen even een quick save natuurlijk.

Quick save verpest de gameplay als ge het misbruikt. Daarom dat ze in moderne shooters met checkpoints werken.

Als het lvl design een beetje goed is, hebt ge meestal keuzes waardoor elke playthrough anders is (ga ik eerst voor keycard of voor de shotgun bv) En door levels meerdere keren te spelen vindt ge meer secrets.

Ik hoop dat het zoiets wordt. Daar kunt ge nog niets van zien in de trailer. Wat ge wel kunt zien is dat ge aanvallen van vijanden kunt ontwijken. Veel 'soldaatje spelen'-shooters van vandaag gebruiken instant hit wapens, dus ontwijken zit er niet in. Ge zijt een damage spons, en ge krijgt leven bij door ergens te verstoppen. Dodgen is veel plezanter.

Thin Liz

Legacy Member
Je hebt een punt. Alleen misbruiken ontwikkelaars het checkpointsysteem dan weer op zich als een goedkope manier om de spelduur te verlengen door ze op 'ondoordachte' plaatsen te zetten. Hoeveel keer heb je al niet eens een spel gespeeld, waar je na de elfendertigste keer bepaalde scene gespeeld te hebben, met plezier je keyboard tegen de muur wil smijten?

Ik heb dan liever de keuze om zelf te saven waar ik wil. Als ik daarmee het spel zelf om zeep wil helpen dan is dan mijn keuze... vrijheid weet je :) Wat ik eveneens belangrijk vind is de mogelijkheid om te gamen wanneer ik wil en voor hoe lang. Ik haat het als een spel me verplicht om minstens 10 minuten of zelfs langer te gamen alvorens het zichzelf opslaat. Dit is IMO echt een verkeerde manier van hoe het gamen er moet uitzien. Het zijn heus niet enkel de grote ontwikkelaars die de moeite niet meer doen om een ouderwetse savefunctie te willen implementeren. Zo had ik het overlaatst over Trapped Dead, waar het spel werkelijk om zeep wordt geholpen door het checkpointsysteem. Na enkele levels hadden ze er zelfs niets beters op gevonden dan de checkpointtriggers op zich nog eens onder te verdelen in een checkpoint 1-A en checkpoint 1-B, die aan de andere kant van het scherm lag. Alletwee de punten bereiken triggerde dan de autosave... Man, man :sop:

Gedaan dus van 'even voor 10 minuutjes te gaan gamen', het gaat gewoon dikwijls niet meer met het huidige checkpointsysteem. Sorry, maar dat kan ik echt niet verdedigen.

lowscore

Legacy Member
Ik hoop dat ze met een goede game afkomen want hun attitude vind ik prachtig omdat het overeenkomt mijn mijn eigen idee: een game pas aankondigen iets voor de release ipv enkele jaren op voorhand; fuck die verplichte multiplayer game modes, maak gewoon een goede single player; old school gameplay. Alles druist zo een beetje tegen de gangbare norm in en daar hou ik wel van.

AssassiN

Legacy Member
Dat ik dit nu maar zie :eek:.
Klinkt en ziet er geweldig uit, nog maar bij het horen van PC-exclusive kreeg ik een glimlach op mijn gezicht.

Juist da je vasthangt aan de 2-weapon-rule, er zit blijkbaar wel een heel systeem achter van variaties maar toch klinkt da wat minder. Eerst zien en dan oordelen.
Geen health-regen :niceone: :niceone:.

Graphics en wapens zien er geweldig uit, van gameplay is er nog ni veel te zien maar het klinkt toch al heel positief.

Wel awesome da ze er zo lang mee gewacht hebben met het bekendmaken van deze game zodat we et al volgende maand kunnen spelen :D.

Hopelijk kan deze game de gedachten van veel developers veranderen en meer doen richten naar de PC. Daarbij dan ook geen gezever meer met health-regen en maar 2 of 3 wapens kunnen dragen.
Dan ook nog hopen op weinig tot geen warez-downloads en dat het serieus verkocht wordt.

Creamium

Legacy Member
Had nog nooit van deze gehoord, dan klikte ik vandaag even op de quick look van GB : Quick Look: Hard Reset - Giant Bomb

En ik was meteen verkocht. Ziet er echt fenomenaal uit, transforming weapons :drool:

En als ik het zo hoor zal je ook niet echt een beest nodig hebben om t op het hoogste te draaien, en t ziet er toch grafisch zeer goed uit. Uit het niets een must buy wat mij betreft

Creamium

Legacy Member
die screens in die preview :o.

Sold. Sold!

Tot nu toe is mijn enige gripe, wat je kunt zien in de GB vid, dat je 2 main guns in allerlei mods morphen, maar visueel is t niet altijd direct te zien wat wat is. Links in de HUD tonen ze een naam, maar op t wapen zelf had dat duidelijker mogen zijn.

lowscore

Legacy Member
Hoewel ik al jaren niets meer pre-order, heb ik bij deze een uitzondering gemaakt gewoon om de ontwikkelstudio te steunen in hun design & marketing beslissingen. (€25.19 op Steam.)
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan