Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
en vorig maand: z'n tv naar de klote, z'n pc naar de klote... nu zit die jongen nog steeds zonder computer
)
.
, voor de rest hier en daar eens iets kopen of heengaan, benzine, ... maandelijks een paar 100euro's voor de usual stuff.
, ge zult ooit nog zoveel moeten uitgeven
en dan sta je weer lekker in het rood tot je 60ste
.
Gromme zei:Jij zet 1000€ opzij maandelijks en dan nog maandelijks een paar 100'en €'s opdoen? mmmm en dat dan als student? of...?

Defkes zei:Voorlopig nog spender. Ik heb me voorgenomen tijdens mijn studentenperiode niks (!) opzij te leggen. Ik heb 4 spaarrekeningen en dat allemaal opgeteld met het geld in m'n portefeuille geeft een totaal van zo'n 15€.
Waarom niks sparen? Ik blijf sowieso nog een tijd thuis wonen. Eens ik vast werk heb, kan ik maandelijks een 400€ opzij leggen. Iets waar ik anders een half jaar voor moet sparen en waardoor ik mijn studentenperiode minder hard zou kunnen vieren.

Cyberkef zei:Men eerste pre heb ik langst ramen en deuren buitengezwierd in een pc-upgrade, nu ben ik aant sparen gelijk zot (een eigen huis kost stukken van mensen, hoe meer ik nu spaar, hoe minder ik moet lenen sebiets ^^)