Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Golf 8R spreekt mij toch ook nog altijd aan. Dan wel liever de hatchback. Ferme bak![]()
Paar rondjes mee gedaan tijdtje terug![]()
Dat is nu 1 van de auto's waarbij ik dat echt niet heb. Als het als enige auto moet dienen, sure, dan is dat een goeie keuze (al zit in in de configurator aan 75k€. Dat is wel vlot 25k te veel).Golf 8R spreekt mij toch ook nog altijd aan. Dan wel liever de hatchback. Ferme bak
Haha €75k voor een golf is wel van de pot geruktDat is nu 1 van de auto's waarbij ik dat echt niet heb. Als het als enige auto moet dienen, sure, dan is dat een goeie keuze (al zit in in de configurator aan 75k€. Dat is wel vlot 25k te veel).
Maar als 2e auto zou ik bvb sowieso een GR Yaris verkiezen dan.

Mijn gemiddeld vebruik zit iets van een 4 liter, en ik heb dan nog een 45e. Als ik het varken uithang kan ik die wel gemakkelijk boven de 12 liter krijgen.Enige ervaring iemand met de BMW Hybrides? Ben nu aan het rijden met de 320e en het verbruik slaagt énorm tegen. Ik zit op hybride als een slak te rijden en dat verbruik ligt op 9l-11l? ? Dat kan toch niet? Zet ik hem puur op elektrisch dan ga er op een of andere manier toch van mijn gewone naft meter ook naar beneden? Gisteren volgegooid tot 530km en we zijn nog geen halve dag verder (denk 50km gereden in totaal) en dat dingt zuipt joh!
Ja ik kreeg te horen dat ik die knop moest aanzetten dan laadt hij mee op terwijl ik autorijdt? Of is da juist nog meer verbruik dan?Mijn gemiddeld vebruik zit iets van een 4 liter, en ik heb dan nog een 45e
Zijt ge zeker dat dat opladen tijdens het rijden niet opstaat? Da’s geloof ik een knopje linksonder uw pook. (Bij mijne toch)
Hoe ik dat begrijp is dat die met de motor uw batterij gaat opladen. Ik heb dat nog nooit opgezet, want hoger verbruik.Ja ik kreeg te horen dat ik die knop moest aanzetten dan laadt hij mee op terwijl ik autorijdt? Of is da juist nog meer verbruik dan?
Mijn 911 verbruikt nog minder dan deze..
Dat is al een ander verhaal.Hoe ik dat begrijp is dat die met de motor uw batterij gaat opladen. Ik heb dat nog nooit opgezet, want hoger verbruik.
Ge moet enkel laden aan een stopcontact of laadpaal en de rest via regeneratie (remmmen)
Waarschijnlijk hebben ze hem u leeg meegegeven. Maar die knop gaat gewoon uw motor als generator gebruiken. Je moet gewoon "hybrid mode" (geen idee hoe die juist noemt)Ja ik kreeg te horen dat ik die knop moest aanzetten dan laadt hij mee op terwijl ik autorijdt? Of is da juist nog meer verbruik dan?
Mijn 911 verbruikt nog minder dan deze..
sport - hybrid - electric.Waarschijnlijk hebben ze hem u leeg meegegeven. Maar die knop gaat gewoon uw motor als generator gebruiken. Je moet gewoon "hybrid mode" (geen idee hoe die juist noemt)
kloptDus effe kort:
hoge verbruik ligt dus aan het feit dat ik heel de tijd hem probeer op te laden in hybrid tijdens het autorijden? dus extra verwerking?
Als ik gewoon hybrid zou rijden dan is het verbruik veel lager?