Party/Festival Wat was jouw laatste concert voor de coronacrisis?

breez

New member
Crowdfunder
Kölsh in de Waagnatie in Antwerpen ergens midden december 2019 geloof ik. Epische set, als dit mijn laatste party ever was, dan kan was het een afscheid in schoonheid :unsure:
Ben daar ook geweest, maar in 2018 denk ik :)

Laatste echte feest waar ik naartoe ben geweest was denk ik "Extrema Noir" in Kompass Klub December 2019 (met o.a. ARTBAT, Joris Voorn, Andhim, Joyhauser)
 

breez

New member
Crowdfunder
Jep, 2018 was ik daar ook. Toen heeft hij ook effectief een set van 10u alleen gedaan. Dat was nog meer insane 🥳

Set staat trouwens op zijn soundcloud

https://soundcloud.com/kolsch%2Fsets%2F10-hour-set-ipso-antwerp-8-dec
Idd! Was wel genieten die set. Maar toch niet van begin tot eind getrokken hoor :p Was het in 2019 eigenlijk uitverkocht? Dacht dat de ticketverkoop niet zo vlot verliep als het jaar ervoor. Spijtig wel want je krijgt niet iedere week zo'n DJ sets in België 😅
 

K0RNMA5T3S

New member
M'n laatste concert was op 02/02/20 Sabaton in het Sportpaleis.
Was echt een topconcert.
Ondertussen is het ook al weer een jaar geleden.
 

de hamster

Active member
Ik kan niet onder woorden brengen hoe hard ik het mis om in de rij te staan voor de wc en voor bier en met veel te veel volk rond mij naar een optreden te kijken en steeds van plek te moeten veranderen omdat er een lange ons zicht blokkeert. Ik wil dat terug.
 

Kid_C

Crew Member
Staff member
Crowdfunder
Gewoon het gevoel van live muziek... Heb wel nog wat coronaproof optredens gezien, maar dat was niet hetzelfde.
 

de hamster

Active member
Gewoon het gevoel van live muziek... Heb wel nog wat coronaproof optredens gezien, maar dat was niet hetzelfde.
Pas op, ik heb in de zomer een paar heel knappe en sfeervolle dingen gezien op muzikaal vlak. Portland, Sioen, Flip Kowlier en Absynthe Minded...gewoon unplugged op gitaar. Erg klein en intiem allemaal.


Maar dat gevoel van samenhorigheid en de reactie wanneer een band een grote hit inzet, alle toeters en bellen...dat blijft toch buiten categorie.
 
Top