Wat heb jij vandaag gekookt?

Wat denk je dat een slowcooker doet ? Koken doe je in water, in de slowcooker zit geen water voor de ribben. Enige dat ze zouden in drijven is hun eigen vet, net zoals in de folie. Zoek anders maar keer recepten op van ribben in de slowcooker, of op zijn amerikaans. Crockpot ribs, zo ongewoon is dat niet. Fyi slowcooker gaat niet boven de 90 graden dus is nooit op kook punt !
jezus man, maak je niet druk hoor, als gij dat graag eet so be it. Trouw er anders mee met uw slowcooker als er niks slechts mag over gezegd worden.
 
jezus man, maak je niet druk hoor, als gij dat graag eet so be it. Trouw er anders mee met uw slowcooker als er niks slechts mag over gezegd worden.
Je breekt het hier af zoals ik een moord doe met ribs. Terwijl het heel veel gedaan wordt, iets heel anders dan je biefstuk te verkrachten in een air fryer ze.
 
De slow cooker is een interessant fenomeen in dat het gemaakt is om 1 ding te doen, maar daarin wel significant slechter is dan andere apparaten die ook nog andere dingen kunnen.
Koop u gewoon een elektrische pressure cooker dat heb je ook voor 100 euro en doet hetzelfde als een slow cooker maar dan op 1 uur ipv 10 uur, en met als belangrijk verschil dat er op het einde nog effectief smaak in uw eten zit. Daarnaast kan je er dan nog vanalles mee doen dat een slow cooker niet kan.
Inderdaad dit!

Hier zijn het vanavond spruitjes met spek!
 
Kip marsala vanavond

Met gebakken patatjes en appelmoes.

6pWbHpb.jpg
 
Terug
Bovenaan