Als je een beetje kijkt hoe het er in Frankrijk, Duitsland en nu België aan toe is gegaan, biedt dazn in het begin een te groot bedrag om dan eens ze de rechten hebben, er alles aan te doen om toch een substantieel lager bedrag af te dingen.Ik ben ook geen fan maar er wordt toch soms overdreven met bashen op dazn. Lijkt me bij sommigen uitvlucht om gratis kijken viavia goed te praten. Kijk dan niet.
Beeldkwaliteit is niet goed maar bij telenet vond ik dat toch niet veel beter van wat ik mij herinner. Omkadering kijk ik te weinig om over te oordelen.
Als je kwaad wil zijn wees gewoon op de juiste kwaad.
Je kan inderdaad zeggen dat de pro league beter had moeten weten maar zij hebben gewoon tegen gegokt dat ze dat bedrag wel zullen kunnen afdingen.
De originele fout ligt dus gewoon bij dazn dat teveel wilt voor te weinig geld
Kan het wel testen of het werkt in Westerlo binnen 2 weken. Dan heb ik kaarten gehad om eens gaan te kijken 