Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat zijn wel extra kosten voor de huurder, dus geen probleem mawMag ik een caravan in de living zetten?
Elke dag overkop?Welke idioot koopt nu nog een huis? Mijn ETF’s brengen 69% rendement op PER DAG.
Rijkere segment? Wil dat zeggen dat er huizen van minder dan 1 mio zijn? Dat zijn dan tuinhuizen, toch?Zullen het maar verkopen en voor het rijkere segment van 1mio plus gaan.
Die zijn er zeker ja, maar dat is vooral voor volk dat precies gewoon niet in een mooi huis wil wonen. Zo is er een collega van mij (werkt voor mij, om de korsten af mijn boterhammen te snijden 's middags) Die woont echt in zo'n klein huisje gewoon om de "groene" uit te hangen en dan maar uit de hoogte doen tegen mij dat hij geen miljoenen te spenderen heeft aan zijn woning. Ik heb onlangs mijn tuin nog laten herdoen, de architect alleen al heeft mij 140k gekost, en hij doet dan zelf zijn tuintje, trekt echt op geen klote, maar ja hij voelt zich zo beter dan mij. Kan er echt iets van krijgen. Maar dan heeft hij wel van die dure orthopedische schoenen "omdat het nodig is", snap echt nie dat die gast geen prioriteiten kan stellen ze.Rijkere segment? Wil dat zeggen dat er huizen van minder dan 1 mio zijn? Dat zijn dan tuinhuizen, toch?
Die zijn er zeker ja, maar dat is vooral voor volk dat precies gewoon niet in een mooi huis wil wonen. Zo is er een collega van mij (werkt voor mij, om de korsten af mijn boterhammen te snijden 's middags) Die woont echt in zo'n klein huisje gewoon om de "groene" uit te hangen en dan maar uit de hoogte doen tegen mij dat hij geen miljoenen te spenderen heeft aan zijn woning. Ik heb onlangs mijn tuin nog laten herdoen, de architect alleen al heeft mij 140k gekost, en hij doet dan zelf zijn tuintje, trekt echt op geen klote, maar ja hij voelt zich zo beter dan mij. Kan er echt iets van krijgen. Maar dan heeft hij wel van die dure orthopedische schoenen "omdat het nodig is", snap echt nie dat die gast geen prioriteiten kan stellen ze.



Noorderwijk is een dorp in de Belgische provincie Antwerpen en een deelgemeente van de stad Herentals. Het ligt ten zuidwesten van Olen, waarmee het vergroeid is.



ALs je geen geld genoeg hebt om U enkele sjieke villa's én meerdere vrouwen te kunnen permitteren, moet je gewoon beter je best doen. Als je echt wil, dan kan iedereen geld als slijk verdienen, zo heb ik hier in het bruto-loon topic geleerdDit is wel genoeg , men kan beter je geld verbrassen aan het vrouwvolk !!
Jij bent gewoon een vzw, geef het maar toe.Lmao de thread “Financiële steun van ouders” is het nieuwe paradepaardje van BG
allez, ik heb 5miljoen euro steun gekregen dus ik ga mij niet verlagen door daar met plebs met huizen van 700K te discussiëren.
Lol jij woont in een sOciALe wOnInG zeker, geef maar toe.Lmao de thread “Financiële steun van ouders” is het nieuwe paradepaardje van BG
allez, ik heb 5miljoen euro steun gekregen dus ik ga mij niet verlagen door daar met plebs met huizen van 700K te discussiëren.
Ik ben er zeker van dat hij er 20 jaar in een heeft gewoond om ze dan te verkopen om niet meer bij het plebs te wonen.Lol jij woont in een sOciALe wOnInG zeker, geef maar toe.
Alle 5 miljoen gekregen, top hoor. Hier 3 miljoen zelf verdiend. Beleggen mijn beste, beleggen. Eerst 5000 euro per jaar vakantiejob, 2000 euro per jaar voor bijles te geven, 3000 euro links en rechts voor wat klusjes voor de voetbal, festivallekes, etc. 140000 euro voor wat drugsdealen, kilotje coke hier, 500 gram heroine daar, 5kg wiet en sporadisch nog wat bollen verkopen (en voor jullie mij veroordelen, zelfs den burgemeester kocht van mij dus als ge mij wilt in de criminaliteit steken, dan hem ook he) nog een gestolen auto of 5 verpatsen voor 70000 euro in een jaar en hier en daar nog een inbraakske ( dat was in de grijze zone dus geen records van) en voor ge het weet zit ge aan 500000 euro. En ge moet echt niet veel meer doen op de beurs om op 5y a 463prcnt van 50000 3milj te maken he. Sorry maar met wat ondernemerszin en hard werk kan je echt wel een redelijk startkapitaal opbouwen hoor.Lmao de thread “Financiële steun van ouders” is het nieuwe paradepaardje van BG
allez, ik heb 5miljoen euro steun gekregen dus ik ga mij niet verlagen door daar met plebs met huizen van 700K te discussiëren.
TE VERKOPEN AAN MARKTPREIS DAN NOG TERWIJL HIJ ZE HEEFT GEKOCHT VOOR 2 KNIKKERS EN EEN BANAANIk ben er zeker van dat hij er 20 jaar in een heeft gewoond om ze dan te verkopen om niet meer bij het plebs te wonen.

Dat is te sociaal voor mij, ik leef liever asociaal, een kasteel met een gracht rond bijvoorbeeld, maar ik heb nu toevallig een eiland gekocht.Lol jij woont in een sOciALe wOnInG zeker, geef maar toe.