Tsja, als je u enkel en alleen op uitslagen gaat baseren...Kopenhagen (H) 2-2
Man United (A) 2-3
Bayern (H) 1-3
Bayern (A) 2-1
Man United (H) 3-3
Kopenhagen (A) 1-0
Ik zie echt niet wat daar zo sterk aan is. Met enige moeite een zeer zwak United achter hen gelaten, maar in Kopenhagen de rechtstreekse kans op CL overwintering verspeeld.
Dat was als je dat nu bekijkt echt geen sterke groep he.
Ze hebben thuis o.a. Bayern gedomineerd. Die nederlaag daar is op z'n zachts gezegd onverdiend te noemen. Ze hadden eigenlijk elke wedstrijd op Bayern-uit na kunnen winnen, ga de statistieken maar na ter bevestiging (ja, hier ben ik weer).
De resultaten geven dat niet aan nee, maar ze hebben gewoon qua voetbal een sterke campagne gespeeld. Helaas voor hun draait voetbal natuurlijk om goals en hebben ze het nagelaten om zich te kwalificeren. Dat ze dan vervolgens uitgeschakeld worden door godbetert Sparta Praag veranderd daar weinig aan.
Los daarvan schat ik Fenerbahce een niveautje lager in dan Galatasaray en als je Frankfurt kan uitschakelen dan moet Fenerbahce ook zeker lukken.

Hopelijk dat die match om 9 begint en niet om kwart voor 7. Da's echt een gedoe dat tijdstip.
