Tour de France 2026

Seixas is misschien beter maar hij is 19 jaar en kan hij asap al 3 weken top zijn? Voor mij is Remco favoriet tov Seixas. Lipo? 50/50. Verder heb je nog andere schaduwfavorieten zoals Del Toro. Ook een heel gevaarlijke klant voor het podium.

Ik snap niet waar het vandaan komt dat Seixas beter zou zijn.
Die jongen heeft bewezen dat hij heel goed is en super veel talent heeft. Dat hij potentieel heel veel kan winnen.
Remco daarentegen heeft dat gewoon al bewezen, die heeft al veel gewonnen. Waaronder enkele GC’s in grote en kleine rondes.
Hij is gewoon de betere renner. Hij is niet de allerbeste klimmer, en het vergt hem wat voorbereiding om zijn beste niveau te halen in het hooggebergte.
Maar hij heeft al bewezen dat hij het zeker wel kan.

Maar neem het maar is op tegen een Vingegaard en een Pogacar. In dit werk toch echt wel ongezien hoe sterk die zijn.
Maar hij bewees al dat hij het kan, dit jaar zal hij gewoon moeten bevestigen en hopelijk is hij zelfs dichtergekomen qua niveau.

Persoonlijk heb ik het ook moeilijk met dat Remco nogal simpel afgedaan wordt zuiver als tijdrijder. Terwijl hij veel meer is dan zuiver dat alleen, en veel meer dan dat alleen kan.

Hij heeft natuurlijk al de Vuelta gewonnen en hij was al eens 3des in de Tour. Maar de concurrentie is groter en ook beter geworden en ze rijden sneller dan ooit. De hamvraag is: Kan hij mee met het nieuwe normaal? Of zit hij reeds op zijn max? Op dat vlak is dit inderdaad zijn groot examen.

Laat ons ook gewoon eerlijk zijn, Pogacar is gewoon van een totaal andere planeet.
Als we gewoon naar de feiten kijken dan is hij enkel maar op het EK van 21, WK van 22 en Amstel 24 de betere geweest.
Dus dat zegt genoeg. Als Pogacar uw maatstaf is, nee hem verslaan zal moeilijk zijn.

Maar het is een domme vraag of hij meekan. Hij bewijst constant dat hij meekan en het “normale” niveau van het wielrennen ver overstijgt.
 
Man man man wat een malaise voor De Lie. Is dat dan gewoon pech of speelt er iets anders...Hoe zet je je mentaal ook over zo iets, keer op keer.

Hopelijk kunnen ze hem bij Tudor eens goed ontsmetten :unsure:
 
Je zou denken dat dit misschien iets mentaal is? Paniekaanvallen ofzo… lijkt mij toch weer toevallig dat dit net de dag van de ploegvoorstelling is. En nu voelt hij tijdens de verkenning alle ogen op zich?
 
Lol ook gwn fout om hem mee te nemen

Dat zei iedereen vorig jaar ook...

Alsof een kleine ploeg als Lotto een andere keuze heeft. Ze gaan hun 2M per jaar verdienende sprinter niet thuislaten hé. Wie had ge in de plaats meegenomen? Menten die zat met een hersenschudding (wel terug fit, maar slechte voorbereiding), De Schuyteneer is hun tweede sprinter maar helemaal niet goed genoeg voor dit niveau (nog nooit een grote ronde gereden ook). Zonder sprinter gaan zou ook echt dom zijn.

Of dat ze niet gewoon eergisteren al hadden moeten beslissen hem niet te laten starten en nog een vervanger moeten oproepen (al zou dat toch geen goeie geweest zijn) is een andere discussie natuurlijk.
 
Geen geld om de commentatoren naar daar te sturen maar wel geld genoeg om een moto te sturen die weer constant onderbreekt
 
Snelste renner aan T1 krijgt de groene trui. De renner die het snelst de beklimming doet krijgt de bollen. Benieuwd welke ploeg een plannetje heeft voor een van die truien.
 
Snelste renner aan T1 krijgt de groene trui. De renner die het snelst de beklimming doet krijgt de bollen. Benieuwd welke ploeg een plannetje heeft voor een van die truien.
PicNic was precies toch voluit gegaan tot aan T1 gezien hun tijden erna 😅
 
Terug
Bovenaan