Nineshots
Well-known member
Je weet niet aan welke prijs zij hebben moeten inkopen. Misschien doen ze wel verlies als ze jou die vouchers geven.Ik heb het zelf ook aan de hand bij Levi's.
Kleren gekocht toen sale begon.
Bij een jas stond expliciet vermeld 'Uitgesloten van acties'.
Ik koop hem samen met nog andere zaken die wel in sale waren.
1 dag na mijn bestelling stond die jas dan ineens toch in actie, mijn bestelling kwam 3 dagen later toe.
Ik mail de klantendienst dat er bij de jas vermeld stond dat deze uitgesloten is van acties en ik, indien mogelijk, graag vouchers voor het verschil zou krijgen.
Ik vermeld ook dat ik het onnuttig zou vinden om deze terug te sturen om dan gewoon opnieuw te kopen.
Antwoord klantendienst; We kunnen geen vouchers geven, dan raad ik U aan om het terug te sturen en opnieuw te kopen.
Kost hun meer geld op deze manier en ik was met vouchers tevreden geweest.
Dan had ik dat geld ook weer opnieuw gespendeerd in hun shop.
Jas is vandaag uit principe dan ook teruggestuurd en vanaf dat ik bericht heb dat het in orde is, bestel ik die waarschijnlijk opnieuw.
Tenzij ik me bedenk en dan hebben ze helemaal niks gehad.
In mijn ogen als zaakvoerder is dat toch slechte zaken doen op deze manier.
Zij hebben retourkosten, verwerking van die retour, verwerking terugbetaling,...
En dan nog eventueel verwerken van nieuwe bestelling + betaling.
Of zelfs kans dat ik niks nieuw koop en zij op die manier ook verlies maken.
Maar ja ook hun beleid zeker.
Ze kunnen het teruggestuurde item misschien terug aan de normale prijs verkopen als de actie voorbij is.