Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Hm, ken deze niet, ga wel eens checken!Ondergewaardeerde Springsteen deze Seeger Sessions , maar ik heb hem altijd geweldig gevonden. Wat een feest van Amerikaanse en Ierse folk, New Orleanse Jazz en Gospel.
Same, en ik was zelf ook nog te jong toen en nog niet into heavy stuff.Lekkere plaat, inderdaad! Jammer dat Peter Steele zo vroeg gegaan is, ik heb ze helaas nooit live kunnen zien.
Amai, HIM, dat werpt me terug naar mijn liefje van toen ik 16 was, die was daar megahard fan van.Same, en ik was zelf ook nog te jong toen en nog niet into heavy stuff.
Je moet op deze plaat eens proberen te kiezen tussen White Slavery, Everyone I Love Is Dead, World Coming Down en Creepy Green Light. Voor mij is het moeilijk. :')
Ik luister hier ook alleen naar tijdens de herfst- en wintermaanden juist door die vibe. Normaal gezien zegt muziek met een romanstische goth vibe en dit soort vocals mij niet zoveel, maar omdat TON veel doom heeft, hebben ze mij met deze plaat en een aantal losse nummers toch kunnen overtuigen enkele jaren geleden.
Trouwens, zelfs een romantische goth band met zware teenagevibes als HIM heeft voor mij een paar overtuigende tracks die klinken als een warm dekentje voor de herfst en wintermaanden. Sleepwalking Past Hope wordt meestal hun meest duistere en doomy nummer aangewezen en het is dan ook mijn favoriet. Cyanide Sun is ook zeker het luisteren waard. De teenagevibes zijn bij deze nummers ook afwezig.
Waren al hun nummers zo, ik was fan!
HIM - Sleepwalking Past Hope
HIM - Cyanide Sun

Welke plaatjes bedoel je juist? Of gaat het over BM en The Offspring e.d.?Amai, HIM, dat werpt me terug naar mijn liefje van toen ik 16 was, die was daar megahard fan van.
Daarnet op de baan nog wat plaatjes gedraaid van de jaren '90, dat is nu al bijna dertig jaar geleden maar toen ik tiener was, waren de jaren '90 best nog recent. Confronterend. Ook tot de constatatie gekomen dat ik al 21 jaar naar black metal luister en dat ik mijn weg richting de zwaardere gitaren ben begonnen met Blink 182, Sum 41 en The Offspring.![]()