Lot PC-onderdelen vanaf 10€

Status
Niet open voor verdere reacties.
Einddatum + uur van de verkoop
14/09/2023 20:00

Buon

Well-known member
Crowdfunder FE
iTrader: 100% (84/84)
Algemene informatie/specificaties
Kijk tekst hierboven.
Nieuw/tweedehands
Tweedehands
Aanwezigheid factuur en/of garantie
Nee
Ook elders te koop aangeboden
Neen
Verzending/afhaal
  1. Afhaling
Afhaallocatie
Aalst
Verkoop bij deze dus een lot PC-onderdelen, ik verkoop allen samen.

Bestaat uit:
  • Intel i6700K, werkend
  • Asus Maximus Ranger VIII - belangrijk: de socket pinnen staan scheef/zijn beschadigd. Ik beschouw deze dus als defect/niet werkend
  • Zalman ZM-MFC1 fan controller
  • Corsair Carbide 500R. Bovenkant is wel stuk verwijderd om de dubbele radiator te plaatsen. Is niet te zien wanneer de grille er op ligt, maar dus onomkeerbaar aangepast wel. Met nog een 2-tal gebruikte fans in
  • Corsair Cooling Hydro Series H115i - lichte radiatorschade, zie foto's. Geen lekken, verder werkend. Met doos en accessoires
  • een 4-tal Corsair fans
  • Een Logitech G9X muis - werkend maar de coating is oud waardoor ze wat beginnen plakken is
  • Een Fitueyes TV-stand, gemaakt uit glas en metaal
  • Een Dell U2713HM monitor. Werkend, maar wel 1 kleine vlek waar de backlight wat sterker is (en dus iets witter)
Ik sluit morgenavond om 20u af, met een kwartier verlenging telkens er een kwartier voor sluituur nog een bod binnen komt.

Enkel afhaling te Aalst, wordt verkocht in de staat waarin het zich bevindt (geen garantie of testen) en moet voor 18 september afgehaald worden.

Zoals titel zegt: bieden vanaf 10 euro voor alles :)

Foto's:

Status
Terug
Bovenaan