iTrader:
100% (84/84)
- Algemene informatie/specificaties
- Kijk tekst hierboven.
- Nieuw/tweedehands
- Tweedehands
- Aanwezigheid factuur en/of garantie
- Nee
- Ook elders te koop aangeboden
- Neen
- Verzending/afhaal
- Afhaling
- Afhaallocatie
- Aalst
Verkoop bij deze dus een lot PC-onderdelen, ik verkoop allen samen.
Bestaat uit:
Enkel afhaling te Aalst, wordt verkocht in de staat waarin het zich bevindt (geen garantie of testen) en moet voor 18 september afgehaald worden.
Zoals titel zegt: bieden vanaf 10 euro voor alles
Foto's:
Bestaat uit:
- Intel i6700K, werkend
- Asus Maximus Ranger VIII - belangrijk: de socket pinnen staan scheef/zijn beschadigd. Ik beschouw deze dus als defect/niet werkend
- Zalman ZM-MFC1 fan controller
- Corsair Carbide 500R. Bovenkant is wel stuk verwijderd om de dubbele radiator te plaatsen. Is niet te zien wanneer de grille er op ligt, maar dus onomkeerbaar aangepast wel. Met nog een 2-tal gebruikte fans in
- Corsair Cooling Hydro Series H115i - lichte radiatorschade, zie foto's. Geen lekken, verder werkend. Met doos en accessoires
- een 4-tal Corsair fans
- Een Logitech G9X muis - werkend maar de coating is oud waardoor ze wat beginnen plakken is
- Een Fitueyes TV-stand, gemaakt uit glas en metaal
- Een Dell U2713HM monitor. Werkend, maar wel 1 kleine vlek waar de backlight wat sterker is (en dus iets witter)
Foto's: