Omdat we bij mijn weten geen 4 tarieven hebben, maar een normaal tarief, een verlaagd tarief, een speciaal tarief, een superverlaagd tarief (ik wacht op de term supersuperverlaagd tarief), een nultarief en een parkingtarief (niet geldig in Antwerpen?)...doet me denken aan interview met Vandelanotte over waarom BTW op elektriciteit 21% was en geen 6%
Z'n uitleg was dat van EU ze niet de laagste BTW tarief mochten aanrekenen (ja politieker hé)
Mijn gedacht was : we hebben 4 tarieven 0% 6% 12% en 21%
Waarom dat die interviewer niet zo slim was weet ik ook niet![]()
Btw-regels en -tarieven: normale, speciale en verlaagde tarieven - Your Europe
Meer informatie over btw-regels en btw-vrijstelling in de EU. Wanneer past u de verlaagde en speciale tarieven toe?
Maar de uitleg van VDL klopt wel hoor, België mag niet "voor onbepaalde tijd" zo laag gaan, tenzij ze andere taieven verhogen, dacht ik. Europees bepaald.

). Een parlement is een orgaan, geen gebouw. Het parlementsgebouw heeft verschillende zaken, waaronder de plenaire ruimtes. Daar komt het parlement samen. (half puntje)
(Niet dat ik wil zeggen dat je fout bent, ik bedoelde vooraf...).
