La Liga: Spaans Voetbal 2024-2025

Ook 9 Spanjaarden in de ploeg, op zich heb je Luis Fuente zijnde dan toch niet zo'n moeilijke keuzes...
 
Hernandez Hernandez weer vlijtig aan het fluiten elke keer een Real speler gaat liggen, dat leert hij toch niet af...
 
Gewoon prachtig om te zien dat de club Vijf jaar geleden noogedwongen met spelers als braithwaite en consoorten moest spelen terwijl er nu zoveel talentvolle spelers uit eigen opleiding in de basis staan, er een team staat die voor elkaar door t vuur gaat, en de volgende lichting van talenten er alweer zit aan te komen.

Onze grootste rivaal haalde voor miljoenen en miljoenen aan topspelers en iedereen dacht dat ze de komende jaren alles gingen kapotspelen, terwijl heel dieje ploeg los zand is nu met ego vedetten en t totaal niet loopt.

Om dan uitgerekend tegen hun kampioen te spelen in eigen huis is gewoon prachtig.
 
Wa zit Florentino te raaskallen? Precies ook dement aant worden.

"Dankzij Real Madrid kunnen de kinderen in Afrika gratis voetbal kijken"
Heeft em echt gezegd 😅🤣
 
Hij gaat ook la liga aanklagen bij uefa. Want Madrid heeft dankzij de refs 18 punten verloren dit seizoen 😵‍💫
 
Volledig van't padje... Hij heeft wel de vereisten om voorzitter te mogen worden fameus bijgeschroefd, zeer weinig mensen die dat kunnen...

1tje, de voorzitter van een energiebedrijf (Cox Energy) zou blijkbaar de mogelijkheid wel hebben, FloFlo meteen die persoon "met een Zuid-Amerikaans accent" even door het slijk gehaald :rofl:

Het zou nochtans het moment zijn dat hij verkiezingen verliest, 2 jaar niets gewonnen, een sportief beleid dat allicht bij het slechtste van Spanje behoort en stilaan seniel aan het worden. Wanneer de pers vragen mocht stellen wees hij letterlijk naar een rij en zei doodleuk "is kijken, da meiske daar, want de rest, jullie zijn heel lelijk"... Alé, dat is zelfs voor Spanje gewoon onbegrijpelijk XD
 
Laatst bewerkt:
Btw de relegation tot en met Europese plaatsen in la Liga is compleet geschrift dit jaar. Alles ligt zo dicht bij elkaar. Nooit gezien dit. Degradatieplaats is 39 punten. Europa leagueplaats 45. 12 ploegen in die vork 😄
 
Btw de relegation tot en met Europese plaatsen in la Liga is compleet geschrift dit jaar. Alles ligt zo dicht bij elkaar. Nooit gezien dit. Degradatieplaats is 39 punten. Europa leagueplaats 45. 12 ploegen in die vork 😄
En het ziet er verdomd slecht uit voor Espanyol :evil:
 
Michel van Girona gaat naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe coach van Ajax worden. Kunnen de La Liga volgers hier iets over kwijt? Van wat ik lees is het niet direct een coach die ik bij Ajax zien passen.
 
Girona is satellietclub van Man City he. Daar zit wel wat professionaliteit. Zie nu ook maar heel weinig voetbal van dat team, maar de Catalaanse derby is dat niet alleen verdedigen daar. Die voetballen wel deftig. In Benelux speelt dat team sowieso voor de titel. Maar ok, geniet van het hele city netwerk.

De broer van Pep heeft daar zelfs aandelen in die club.
 
Terug
Bovenaan