Koop voortaan ook via Amazon (be/nl) en Coolblue en steun ons!

Begin dit jaar kwamen we op de proppen met onze samenwerking met bol.com, vandaag mogen we hier nog 3 extra samenwerkingen aan toevoegen: Amazon.nl, Amazon en Coolblue.

We hebben jullie suggesties dus allerminst in de wind geslagen en zijn blij dat we jullie de drie grootste spelers kunnen aanbieden.
Het principe van bol.com geldt ook voor zowel Amazon als Coolblue, hetzij wel met andere commissies (zie bijlages) en verwerkingstijd.

Ik lijst graag even de drieverschillende partnerlinks voor jullie op:
Wel een kleine opmerking voor de Coolblue klanten: daar is er een systeem waarbij de commissie lager ligt des te meer je op een bepaald product klikt, de twijfelaars zijn dus in het nadeel. Maar laat je dat zeker niet tegenhouden om elke aankoop goed te overwegen.

ACB.PNG
 
Laatst bewerkt:
Nog even deze thread naar boven halen als dat OK is - omdat ik bij mezelf merk dat ik toch regelmatig vergeet van op zo'n referral link te klikken als ik iets bestel op Amazon (.com.be of .nl) / Coolblue / Bol. Niet dat ik daar zo vaak iets bestel, helaas hebben amazon.co.uk en .de vaak een groter aanbod en/of scherpere prijzen. Maar alle beetjes helpen!
Je kan ook altijd via de app naar onder scrollen, daar kan je alle referrals terugvinden ( of via de browser aan de rechterkant als je het forum bezoekt).

Alvast dikke merci om aan ons te denken

Screenshot_20240307-111652.png
 
Update Coolblue link
Kleine heads-up ivm onze Coolblue Affiliate links:

Sinds 01-10-2024 werkt Coolblue met een andere affiliate partner (Partnerize -> Awin), normaalgezien zouden al onze (automatisch gegenereerde) affiliate links ook moeten geüpdatet zijn.

Mensen met een (deftigere) adblocker gaan bij het klikken op deze link een waarschuwing krijgen (en terecht, het is een tracking link om te zien aan wie ze moeten uitbetalen), als je ons wilt steunen = graag bevestigen :D

1727902450807.png

Hopelijk werkt deze partner beter dan de vorige want amai, hun "eerlijker systeem" was alvast nooit in ons voordeel :unsure:
 
Hoe staat het eigenlijk met de financiën van BG? :unsure:
mag gerust via PM

ben benieuwd of mijn bol aankopen veel impact gehad hebben het voorbije jaar :unsure:
 
Update Coolblue Link
Kleine heads-up ivm onze Coolblue Affiliate links:

Aangezien we enkele meldingen gekregen hebben dat we sinds de nieuwe partner enkel maar een handjevol "clicks" hebben ontvangen maar bij niemand hun checkouts doorgekomen, heb ik van morgen - na contact met de Coolblue Affiliate support persoon - een kleine aanpassing gedaan aan onze kant. Zij gaven nog mee:

Dat de sale van een of meerdere gebruikers niet geregistreerd is, is vreemd. Wellicht dat dit kan komen doordat de gebruiker wellicht toch via een niet-trackinglink onze website heeft bezocht, dat een oude Partnerize link is aangeklikt of dat de gebruiker wellicht een adblocker plug-in geactiveerd heeft, die ook cookies blokkeert.

Wie toch de moeite wil doen om via onze Coolblue link iets te kopen, zet dus best even tijdelijk zijn volledige adblocker af :)

Moest er iemand die sinds nu gebruikt hebben, geef gerust een seintje en dan kunnen we het mee in de gaten houden!
 
Terug
Bovenaan