Kleine nieuwtjes

Dus we importeren de armoede maar, samen met de drugsdealers uit Marseille.
Laten we zeggen dat dit niet onze beslissing is. Als die politie die mannen op thalyssen blijft zetten, dan is het correcte woord niet importeren maar tijdelijk dumpen.
 
Sorry, maar dat "importeren" gaat gewoon niet op binnen de EU, hĂš? Je exporteert evengoed rommel, wat is dat nu.

Ik dacht dat we dat net niet deden. Ze krijgen een papiertje om het grondgebied te verlaten maar die leggen ze gewoon bij op hun stapeltje.
 

De ongelooflijke sh*storm die nu weer gaande is en de onvermijdelijke blik richting allochtonen als de vermoedelijke daders...De commentaren op internet zijn er ook naar: 'dat komt er van als je links stemt...de multiculturele verrijking...stem in oktober op de juiste...enz...'

Alleen ja...Iedereen met een beetje voeling met kinderen van deze leeftijd weet dat ze allemaal dit fake taaltje gebruiken. We kennen de daders ook: het zijn helemaal geen allochtonen of kinderen met die achtergrond.
 
Catherine Verfaillie heeft een nieuw record gebroken! Sinds vandaag is ze de auteur met de meest geciteerde ingetrokken publicatie. Een carriÚre die de frauduleuze papers aan elkaar reeg in alle instituten waar ze werkzaam was, maar toch wordt ze hier in België op handen gedragen en werd ze in 2020 zelfs nog vrijgesproken door de KU Leuven.

 

Wat zijn die goedbetaalde overheidsjobs die "experten" voorstellen dat we schrappen ?

Dat ik weet of ik mijn job kwijt ben of niet.
 

Wat zijn die goedbetaalde overheidsjobs die "experten" voorstellen dat we schrappen ?

Dat ik weet of ik mijn job kwijt ben of niet.
De 'experts' komen met de al bekende dooddoeners. De overheidsjobs is er gewoon eentje van. Vervolgens zetten ze dit natuurlijk graag in hun titel omdat ze weten dat ze zo 1,6 miljoen Belgen kunnen prikkelen.

Iedereen zal een beetje moeten inleveren. Er zijn aanbevelingen van Europa om onze belastingen te hervormen – het plan Van Peteghem zou echt moeten worden uitgevoerd – en om het onderwijs en het openbaar vervoer te hervormen, waaraan ons land veel meer uitgeeft dan veel andere landen.

Ervoor zorgen dat de overheidssteun belandt bij diegenen die het écht nodig hebben en niet het geld breed uitsmeren in allerlei uitkeringen en compensaties. Het hele overheidsapparaat tot op het niveau van de gemeenten zouden we tegen het licht moeten houden. In een krappe arbeidsmarkt kan je het je niet meer veroorloven om goedbetaalde overheidsjobs die weinig bijdragen aan productiviteit in stand te houden.
 

Wat zijn die goedbetaalde overheidsjobs die "experten" voorstellen dat we schrappen ?

Dat ik weet of ik mijn job kwijt ben of niet.
Het is toch een feit dat 1 op de 3 nieuw gecreëerde jobs door de overheid betaald wordt?

Als het over “ambtenaren” gaat, denken veel mensen uitsluitend aan de kantoormedewerkers in Brussel, maar de publieke sector is véél breder: leerkrachten, defensie, zorgmedewerkers, openbaar vervoer, politie
 De vraag is of daar zo veel te besparen valt. Als overheid kun je beslissen om dat allemaal te privatiseren en te subsidiĂ«ren, maar dan blijven de kosten ongeveer gelijk. Tenzij je de burger veel meer zelf laat betalen. DĂ© kern van de discussie is: welke publieke diensten wil je, en waarvoor moet de overheid betalen?’


Ik zeg niet dat we alles gaan moeten uitbesteden en de overheid totaal moeten uitkleden. Via de private sector loopt het minder efficiënt dan velen denken & de winst verdwijnt in de zakken van de aandeelhouders.

Maar ik denk dat BDW in zijn stoutste dromen wel serieus wil afslanken.
 
Het is toch een feit dat 1 op de 3 nieuw gecreëerde jobs door de overheid betaald wordt?




Ik zeg niet dat we alles gaan moeten uitbesteden en de overheid totaal moeten uitkleden. Via de private sector loopt het minder efficiënt dan velen denken & de winst verdwijnt in de zakken van de aandeelhouders.

Maar ik denk dat BDW in zijn stoutste dromen wel serieus wil afslanken.
Bijna de helft van de jobs in België worden door de overheid betaald. Ook jobs die officieel privé zijn kunnen in opdracht van de overheid werken, denk aan consultants of aannemers van wegenwerken.

In België is de overheid economisch groter dat de hele private sector samen.
 
Graag wat meer argumentatie aub

Tja, ik snap die ruk naar rechts in Europa wel hoor. Die dingen gaan we vaker en vaker meemaken.
 
Laatst bewerkt:
Oei... bescherming tegen schuldeisers voor Game Mania.

Is wel te verwachten. Games koop ik tegenwoordig eerder online (steam, ...) of via een boxmover zoals amazon, bol.
 
Catherine Verfaillie haar beruchte Nature paper is teruggetrokken, schoolvoorbeeld van iemand met een Icarus-complex. Ik deed mijn doctoraat in Leuven in die periode en dat toen een halve god in academische kringen. Die paper heeft ook een gigantische impact gehad op het ecosysteem, daar zijn nadien miljarden geĂŻnvesteerd in de ontwikkeling van producten gebaseerd op deze hypothese die ondertussen allemaal al lang zijn stopgezet.

Het onderliggende probleem bijft natuurlijk de publicatiedruk. Funding van lab’s, beurzen, promoties hangen allemaal af van hoeveel papers en de impact factor die ze hebben. Ben verdomd blij dat ik achter mijn doctoraat die academische deur heb toegesmeten en nooit nog heb teruggekeken.

Ps: Mijn alma mater komt hier toch ook weer niet goed uit


 
Laatst bewerkt:

đŸ€”đŸ€”đŸ€” wat wordt daar allemaal verteld op die persconferentie?

"Ik heb de afgelopen jaren, en vooral de laatste maanden, gemerkt dat we onze stad dreigen te verliezen aan een anti-westerse islamistische cultuur, de woke-beweging, communisten en radicale islamisten."

30% stemt NVA en 20% stemt VB in uw stad hé kerel. Wat zit je zo dramatisch te doen?

"PVDA is een antisemitische partij. Ook in Groen zitten antisemitische elementen. Antisemitisme komt vandaag niet meer van rechts, wel van links en extreemlinks." In zijn ogen is Vlaams Belang ook "de enige politieke partij die onze gemeenschappelijke Europese waarden en normen deelt, ongeacht hun religie, cultuur of huidskleur".
Tegen de oorlog in Gaza zijn: ANTISEMITISME!
 

đŸ€”đŸ€”đŸ€” wat wordt daar allemaal verteld op die persconferentie?



30% stemt NVA en 20% stemt VB in uw stad hé kerel. Wat zit je zo dramatisch te doen?


Tegen de oorlog in Gaza zijn: ANTISEMITISME!
Vooral een rare keuze gezien wat allemaal uitkomt van Tom Vandendriessche en zijn flagrante antisemitisme en zelfs heulen met het nazisme. Toch niet een kleintje binnen die partij.
 
Hmm, ik zag onlangs hier een rood tekstje staan "Bij straffe uitspraken horen straffe bewijzen!"
Beetje flauw en totaal naast de inhoud... het zijn helemaal geen straffe uitspraken van mij. Ik zei "gezien wat er allemaal uitkomt." Ik ken niet het fijne van alles wat er uitkomt, maar Rosenberg ook niet. En dan blijf ik het wel een rare keuze vinden. Maar de bewijzen zijn al lang geleverd:
https://www.beyondgaming.be/threads/tom-vandendriessche-huisideoloog-die-vb-lijnen-uitzet.31680/
https://www.knack.be/nieuws/belgie/...s-vlaams-belang-ideoloog-tom-vandendriessche/
https://www.standaard.be/cnt/dmf20240524_97314459
https://apache.be/2024/06/17/klacht...ntoor-van-vlaams-belanger-tom-vandendriessche
https://www.humo.be/nieuws/vlaams-b...en-gevolg-van-een-slechte-opvoeding~b9e0e9db/

"En hij heeft vooral een grote invloed op voorzitter Tom Van Grieken. Partijgenoten noemen hem, als je ernaar vraagt, “het brein”, “zeer machtig” en soms zelfs “de Ă©chte baas”. Van Grieken zelf schreef in 2020 in zijn boek En nu is het aan ons dat hij en Vandendriessche yin en yang zijn."

Zo ziet ook Filip Dewinter het. “Van Grieken is de doener”, zegt de Antwerpenaar. “Terwijl Vandendriessche de ideoloog is. De strateeg.”

'“Iedereen kende de zéér extreme reputatie van Vandendriessche, om niet te zeggen een nazimentaliteit. Toenmalig voorzitter Frank Vanhecke kwam zĂ©lf uit Brugge. Vanhecke was geen doetje, maar dĂĄt vond hij te riskant. Wat ik bedoel? Vandendriessche dweepte met het nationaalsocialisme. Hij was een pure antisemiet. En hij toonde dat ook graag. Niet in het publiek, natuurlijk, maar wel in eigen kring. [zegt Veys]"

"Veys is niet de enige die dat soort verhalen vertelt. De Standaard sprak de afgelopen weken met nog vier andere voormalige KVHV’ers en NSV’ers die spontaan begonnen over zijn “gedweep” met het Derde Rijk. Ze wijzen er ook allemaal op dat Vandendriessche op internetfora actief was onder de opmerkelijke naam “Grossfaz”. De sporen zijn nog terug te vinden op politics.be. "

Ook andere VB-leden kwamen met datzelfde gedachtegoed in opspraak, net als Van Wallegem en Sessler:
https://apache.be/2024/05/31/nationaal-secretaris-vlaams-belang-bracht-hitlergroet
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240531_92735607

Je mag ook inhoudelijk reageren?
 
Laatst bewerkt:
Altijd als ik die Antwerpse VB figuren zie vraag ik mij af wat ooit de meerwaarde van Anke Van dermeersch is.
Die zit daar precies altijd bij Filip de Winter, maar heeft nooit wat te zeggen.

Totdat je weet dat die een diploma rechten heeft van de Antwerpse unief. Zeer merkwaardig persoon.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Totdat je weet dat die een diploma rechten heeft van de Antwerpse unief. Zeer merkwaardig persoon.
Mja, dat is nu ook weer niet zo'n prestatie hé. Je hebt wel meer mensen met een universitair diploma die bijvoorbeeld zeer goed zijn in alles letterlijk vanbuiten blokken, en zo voldoende scoren voor dat diploma, maar nauwelijks in staat zijn om a met b te verbinden.
 
Terug
Bovenaan