Jouw "what tha f%ck?!?" momentje van de dag!

vtm.png
Spontaan komt dit naar boven...

Veel Te Mooi:


Wink wink als ge de dubbele verwijzing snapt... :unsure:
 
Ons miss België die achter op een file is geknald.

Als je die foto's bekijkt moet die toch gewoon niet geremd hebben.
 
Ons miss België die achter op een file is geknald.

Als je die foto's bekijkt moet die toch gewoon niet geremd hebben.
geen remsporen zichtbaar. Dan denk je meteen aan de huidige campagne ivm gsm en autorijden :(
 
geen remsporen zichtbaar. Dan denk je meteen aan de huidige campagne ivm gsm en autorijden :(
Ik dacht hetzelfde. Kan bijna niets anders geweest zijn.
Ma kom , dat zal 't onderzoek wel uitwijzen zeker.
Mss was ze verblindt door de zon of had ze ne Chihuahua langst haar op de zetel die aan rondspringen was.

Een camera die alles filmt binnenin een wagen en opslaat op een soort zwarte doos om te evalueren na een ongeval.
Ik denk dat daar iets op te zien zal zijn.
Verzekeringsmaatschappijen zouden veel onterecht uitgekeerd geld kunnen verhalen op bestuurders vermoed ik.

Ik heb die functie op m'n dashcam ook staan maar eerlijkheidshalve moet ik bekennen dat die uitgeschakeld is.
 
Miss België 2021 had een zwarte doos.
Maat van mij is getrouwd met een gekleurde vrouw. Die zegt dat altijd zelf als ze met een vliegtuig op reis gaat en er komt een persoon naast haar zitten: ge hebt geluk he, als we neerstorten gaan ze u rap gevonden hebben. De zwarte doos is het eerste dat ze zoeken en weer vinden he. 🤣
 
Quote uit de krant:

De 54-jarige man uit Brasschaat die jarenlang zijn eigen dochters seksueel mishandele is door de rechtbank veroordeeld tot amper 10 jaar cel. Dat heeft de Antwerpse correctionele rechtbank maandagochtend besloten. Dat is een jaar meer dan het parket gevorderd had. Een strenge extreem lichte straf, maar zijn jongste dochter was dan ook nog érg jong, toen haar vader zich voor het eerst aan haar vergreep. Het onthutsende verhaal van het jarenlange misbruik.

----

Even de foutjes in die paragraaf gecorrigeerd. Voor mijn part mag hij 30 jaar brommen en mogen zijn dochters hem elke dag bezoeken en hem telkens verkrachten in zijn nolleke, met een vibrator gelijk aan het aantal keer, dat hij zich vergrepen heeft. In zo'n gevallen ben ik voorstander van oog om oog, tand om tand.
 
Ons miss België die achter op een file is geknald.

Als je die foto's bekijkt moet die toch gewoon niet geremd hebben.
Het enige schokkende nieuws is dat die ooit Miss België is geweest. Wa is mich da?
 
Het enige schokkende nieuws is dat die ooit Miss België is geweest. Wa is mich da?

Is trouwens gewoon de huidige Miss België, maar blijkbaar was er geen budget meer om de belettering op de auto elk jaar te vervangen ofzo waardoor ze rondreed met "Miss België 2019" op haar auto.

Nuja die verkiezing is toch ook echt wel een compleet non-event geworden. Vroeger waren dat nog echt wel shows waarvoor ge met het hele gezin voor televisie ging zitten en waarvan de winnares een naam en gezicht werd dat iedereen kende en bleef kennen. Van de laatste 10-15 jaar daarentegen is Celine Van Ouytsel toch zowat de enige naam die is blijven hangen en die er in geslaagd is iets op te bouwen in de media. Al de rest heeft amper meer naam en faam vergaard als pakweg Miss Asperge.
 
Laatst bewerkt:
Het enige schokkende nieuws is dat die ooit Miss België is geweest. Wa is mich da?
Ik had eerder iets van ‘23??’ Zonder overdrijven, ik zie er jonger uit dan zij.

Da was ook mijn 1e reactie op haar foto :laugh:
Lelijk is ze niet, maar er moet toch mooier zijn? Soit heel die verkiezing is toch 1 farce, neen? Niemand kijkt daar nog naar.
Een dikke acht jaar terug werkte ik in een zgz beter hotel in Kortrijk. De Missen-in-spe waren daar te gast, bijna allemaal erg vriendelijke - maar vrij persoonlijkheidsvrije - meisjes. Darline Devos daarentegen is een feeks hors catégorie. Daar ontbrak echt elk beetje menselijkheid, ook al wil die zich profileren als moederkloek. Ik denk dat zij zelfs nog haar missen zou ‘verhuren’ in elke zin van het woord, echt een vreselijke vrouw.
 
Terug
Bovenaan