Jouw "what tha f%ck?!?" momentje van de dag!

Groentenafdeling in supermarkt, bejaard koppel staat aan de weegschaal te discussiëren over de hoeveelheid. Uiteindelijk doet die man die zak op de weegschaal open en legt 2 krielaardappeltjes (ter grootte van een grote knikker dus) terug in de bak. Aan de zak te zien, zat daar minstens 2 kg in. Just is just zeker :wtf:
 
kom ik aan in brussel, band van mijn E-step plat. WTF, dat ding moeten sleuren op de bus en nr mijn werk. 56€ om te laten maken.
 
56€ zot zeg. Voor dat geld heb ik 2 fietsbanden.

Als ge dezelfde stepkes hebt als ik zijt ge blij dat iemand anders dat voor 56 euro vervangt.
Want na ne namiddag bandjes vervangen hebt ge goesting om dat ding in brand te steken, erna het vuur uit te pissen en de assen rond te strooien in de dichtstbijzijnde beerput.
 
Laatst bewerkt:
Als ge dezelfde stepkes hebt als zijt ge blij dat iemand anders dat voor 56 euro vervangt.
Want na ne namiddag bandjes vervangen hebt ge goesting om dat ding in brand te steken, erna het vuur uit te pissen en de assen rond te strooien in de dichtstbijzijnde beerput.
Goed om te lezen dat het stepprobleem zich vanzelf zal oplossen.
 
Duidelijk weinig ervaring....
Hij is ambtenaar, die gaat gewoon op vervroegd pensioen met al zijn ziektedagen aan volle pot betaald!

:unsure:
ik heb het is uitgerekend ik moet nog 40 jaar (ja echt) maar als ik heb er nu 90 en vanaf volgend jaar elk jaar 30 bij.

Gesteld dat ik er bitter weinig nodig heb dan zou ik los meer dan vijf jaar vroeger kunnen gaan. :lol: .
 
ik heb het is uitgerekend ik moet nog 40 jaar (ja echt) maar als ik heb er nu 90 en vanaf volgend jaar elk jaar 30 bij.

Gesteld dat ik er bitter weinig nodig heb dan zou ik los meer dan vijf jaar vroeger kunnen gaan. :laugh: .
Gewoon ter info: dan moet je wel een arts hebben die je zo lang ziek wil schrijven natuurlijk...
 
Schoonvader blijft maar met zijn laptop klooien en dan is dat iedere keer nipt geen rokend wrak. Paswoorden weet hij nooit, zijn heel besturingssysteem meestal paraplu en het antwoord is altijd ‘nieuwe laptop’ dan maar. Altijd zo een obscuur merk aan €300. Someone disconnect this man.
 
Terug
Bovenaan