Dat ze het dan maar tijdens de werkuren doen.
Dan moet je bij de overheid gaan.
Daar is het allemaal tijdens de uren.
Valt me hier wel op.
Beste is dat dat je vaak de rest van de dag gewoon vrij hebt

(En als ze dan geen vrij krijgen, nou niet dat ze dan nog veel doen

)
--
Al die stomme teamevents na de uren waar ze tegenwoordig mee uitpakken.
Wordt precies wel een pest ja.
Nu, het moet ergens wel werken zekers. Ook allemaal in het kader van war for talent.
Maar voor mij is dat pure horror.
Ik heb wat ex-collega's (van de 1001 consultants die passeerden) op mijn fb en linkedin, en ik zie die dat aan een lopende band promoten. Sjonges toch. Precies sektegedrag.
Ook berichten van die bedrijven zelf krijg je dan binnen, en van andere bedrijven dan ook.
Ook al de sportprestaties bijhouden en delen want samen voor #hetFitsteBedrijf.
Als ze weten dat je veel sport komen ze natuurlijk aankloppen.
Je kan "nee" zeggen, maar dan blijven ze het u er wel inwrijven uiteraard, bij een 2de nee ben je heus ergens verbrand, maar u geen illusie.
(Zo van alé als die kleine moeite er niet vanaf kan...)
Ik zie sommigen dan ook hun sportprestaties posten op fb. Geen probleem, maar daar staan dan een hoop tags bij waaronder ook de naam van hun bedrijf, wtf. Zo precies van "samen mogelijk gemaakt".
#naamBedrijf
En dan krijgen die ook sportcadeaus van dat bedrijf. De zoveelste drinkbus waar je nadien al een hele collectie van hebt, eindigend in de vuilbak.
Een t-shirt met het logo van het bedrijf er in het groot op.
Of zelfs al schoenen zien passeren met de naam van het bedrijf op. Wtf, schoenen zijn specifiek en moeten deftig zijn.
Brol waar je wsl niet mee bent.
Maar bovenal:
#fakeBlijvenLachen