Ik ben echt heel blij dat gij niet in mijn team zit.
ik zen nogal is ne keirel hé
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ben echt heel blij dat gij niet in mijn team zit.
Amai, andere sector ma zo herkenbaar. Wat ik vooral heb geleerd is dat tenzij je zelfstandige bent en zelf je onderneming uit de grond pompt, je vaak gewoon een nummer bent in een bedrijf en anderen vaak met uw pluimen gaan lopen. Dan mag je nog een schone titel hebben, je draait altijd uw kl*ten af voor een ander. Schouderklopjes en felicitaties genoeg, maar daar koop je geen brood mee. Als je elke maand een schoon bedrag binnenhaalt verdoezelt dat de schade natuurlijk.Positief: ze geven mij enorm veel vertrouwen op mijn werk. Ik zie dat veel grote, mooie (vaak ook complexe) projecten mijn kant uitkomen.
Tegenzijde van de medaille: enorm strakke deadlines, veel werk, veel verantwoordelijkheid. Men wil mij dan ondersteunen met een senior profiel die niet de lead neemt, maar mij wel bijstaat. Daar komt af en toe wel wat nuttige feedback uit maar die kerel hoort zichzelf ook ongelofelijk graag praten. Vaak hijackt hij bepaalde meetings met oeverloos gelul over zijn ervaringen in eerdere projecten zonder concreet te worden. En naast zijn input levert hij verder ook geen concreet werk (bepaalde communicatie in handen nemen, bepaalde documenten opstellen, ...) waardoor alle werk nog steeds bij mij terechtkomt en zijn advies houdt vaak ook gewoon nog extra werk in.
Ondertussen komen ook alle zaken waar ik op wachtte van andere projecten plots terug los. Zaken die al 4 weken blijven liggen bij een andere partij, moeten uitgerekend nu allemaal samen terug opgestart worden. *zucht*
Sowieso weekendwerk, terwijl mijn weekend al volgepland staat voor private zaken. Dat zijn van die momenten dat je "jaloers" naar buiten staart en je ziet in de verte een groepje arbeiders werken met de radio op, wat schunnige moppen tegen elkaar aan het vertellen (terwijl ze doorwerken uiteraard) en om 16u kuisen ze hun schoep af en rijden ze zorgeloos naar huis. En dan denk je: "wie is hier eigenlijk de slimste?".
Geldt niet enkel voor zware beroepen he. Genoeg administratief medewerkers die goed verdienen of beschermd zijn en om 16u hun pc dichtklappen en naar huis zijn.Tot je de 50 voorbij bent, en jij nog rustig zit te chillen aan uw bureau terwijl bij die mannen de knieën en rug compleet naar de zeik zijn
Wat? Iedereen verdient een @Tomski in z'n team.Ik ben echt heel blij dat gij niet in mijn team zit.
Moet niet per se in mijn team zitten, maar mag gerust de rest van het bedrijf trakteren op eten, bbq en duvels.Wat? Iedereen verdient een @Tomski in z'n team.
Chicken nuggets for everyone!Moet niet per se in mijn team zitten, maar mag gerust de rest van het bedrijf trakteren op eten, bbq en duvels.
Chicken nuggets for everyone!
Aangetekend schrijven ontvangen van mijn werk in verband met een outplacement traject.
Ze kunnen het ook gewoon aan mij komen geven, ik loop hier nog altijd rond.
Bende klein kinderen.
Da's goed, is niet zo heel ver van bij u, ge kunt met uw stepke komen!Als ik es op iemand zijne bureau moet komen kakken ofzo, I'll be there!
Wel, da's (meestal) iets beter in een KMO, maar daar heb je dan andere 'zorgen'.Amai, andere sector ma zo herkenbaar. Wat ik vooral heb geleerd is dat tenzij je zelfstandige bent en zelf je onderneming uit de grond pompt, je vaak gewoon een nummer bent in een bedrijf en anderen vaak met uw pluimen gaan lopen. Dan mag je nog een schone titel hebben, je draait altijd uw kl*ten af voor een ander. Schouderklopjes en felicitaties genoeg, maar daar koop je geen brood mee. Als je elke maand een schoon bedrag binnenhaalt verdoezelt dat de schade natuurlijk.
Maar dan zal het uit de lucht vallen zijn waarom.)Hier nog ne grappige: Krijg gisterenavond een mail binnen rond 20u waar ik nog iets met moest doen. Om 22u al een mail van m'n leidinggevende dat het niet kan dat ik dat nog niet gedaan heb. Het ergste van al is dat niemand daar nog 's avonds op zit te wachten.
(Ik ga hier binnenkort weg, maar dat weten ze nog nietMaar dan zal het uit de lucht vallen zijn waarom.)
Je loon ligt dan toch >3k netto hoop ik
Amai, andere sector ma zo herkenbaar. Wat ik vooral heb geleerd is dat tenzij je zelfstandige bent en zelf je onderneming uit de grond pompt, je vaak gewoon een nummer bent in een bedrijf en anderen vaak met uw pluimen gaan lopen. Dan mag je nog een schone titel hebben, je draait altijd uw kl*ten af voor een ander. Schouderklopjes en felicitaties genoeg, maar daar koop je geen brood mee. Als je elke maand een schoon bedrag binnenhaalt verdoezelt dat de schade natuurlijk.

My 2ctsNope.
In combinatie met een kleine die moeilijk slaapt en mijn vrouw en die ook mooi doorgroeit binnen haar bedrijf (en op dit moment ook meer verdient dan ikzelf), was ik ironisch genoeg net aan het denken om mijn "carrière" wat op een lager pitje te zetten.
Maar als je dan zo'n gigantisch project aangereikt krijgt, dan zou ik die graag nog op mijn CV zetten voor ik een stapje terugzet. Of is dat een klassieke valkuil om die redenering (bij volgende projecten) steeds opnieuw te maken?![]()
Maar uiteindelijk zo een pad, in hoeverre is dat puur uw beslissing? Als de vrouw dan zegt 'nee' dan is het ook niet waar eh. Denk dat de juiste partner hebben voor dat soort carriërepaden onontbeerlijk is. ( of geen kinderen hebben)My 2cts
Je moet gewoon zien of de investering het waard is.
Ik heb een tijdlang heel veel uren geklopt toen ik jonger was (ook met jonge kinderen), wel alleen in de week maar typisch van 7-18 h op kantoor (inclusief transporttijd en dan nog van 21h30-03h00). Daarna 4 dagen per week in Parijs (3 overnachtingen) met vrouw en kinderen alleen thuis
Ik heb dat toen gedaan omdat dat interessant was en omdat het een investering was in mijn carrière.
Zou ik dat nu terugdoen indien er opnieuw moest aan beginnen? Ik denk het niet. Dat gaat misschien impact gehad hebben op mijn carrièrepad, maar uiteindelijk maakt bijkomende verloning op een bepaald ogenblik ook niet zoveel meer uit.
Ik zou dat sowieso alleen maar doen indien je denkt dat het bedrijf waar je nu werkt echt een goede plek is voor jou. Anders zou ik enkele projecten uitkiezen en die zo goed mogelijk doen.
En ik zou er ook niet over twijfelen, dat wanneer de werkdruk te hoog wordt, dat aan je verantwoordelijke mee te delen. Ze zijn er ook niets mee indien jij uitvalt door een te hoge werklast, en je wilt zelf ook liever je projecten goed afwerken ipv matig omdat je er niet voldoende tijd voor hebt
Ow ow en weet je hij is een ambetantenaar.teh fuck? om 20u krijg je een mail en om 22u al klachten dat je er nog niet op gereageerd hebt?????
Geen idee hoe ik zo iemand moet aanspreken want dat is natuurlijk awkward en ik wil niemand kwetsen.Andere irritatie: collega’s die zich niet wassen! Nooit gedacht dat tegen te komen maar ze bestaan dus wel! Ik ben geschoktGeen idee hoe ik zo iemand moet aanspreken want dat is natuurlijk awkward en ik wil niemand kwetsen.
Nog erger, mail kwam van iemand extern, met leidinggevende in cc. En die leidinggevende maakte dan om 22u van z'n oren. En naast de mail ook nog een sms van die leidinggevende.teh fuck? om 20u krijg je een mail en om 22u al klachten dat je er nog niet op gereageerd hebt?????