Ideaal moment om terug te mailen:Ondertussen is heel de familie aan het antwoorden en de beste wensen aan het uitwisselen. ik voel me echt betrokken.
Beste familie,
Ik wens jullie allemaal heel gezellige feestdagen en vooral heel veel geluk in 2023 !Ook Melissa een gelukkig nieuwjaar en Isabel en Stefan. Hun mailadres heb ik niet.
Vele groetjes uit Affligem
helaas tante lisette (die ik precies ook nooit gekend heb), die melissa en isabel en stefan hun mailadres heb ik ook niet. AANGEZIEN DAT DAT GEEN FAMILIE VAN MIJ IS!!!
Ook voor jullie allemaal een schitterend 2023 gewenst! Jammer dat we in 2022 afscheid moesten nemen van tante Germaine & nonkel Prospère. Ze zullen voor altijd verder leven in onze harten! Kan iemand ook nog Eugène, Kelly, Aimé, Karen en Wilhelmina toevoegen aub? Groetjes uit Reet!


.