Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zoals bij alles... Als het wordt gebruikt door het bedrijf.Kan een tafel met stoelen (deels?) ingebracht worden?
Goh ja.. ik heb hier al vrienden ontvangen waarbij we hun website besproken hebben die ik ging maken, maar als IT'er is dat nu ook niet elke weekZoals bij alles... Als het wordt gebruikt door het bedrijf.
Alles wat in je kantoor zet op de vennootschap. Alles wat in je privé staat persoonlijk pakken. Zo heb je de minste problemen heb ik al ondervonden.Goh ja.. ik heb hier al vrienden ontvangen waarbij we hun website besproken hebben die ik ging maken, maar als IT'er is dat nu ook niet elke week
Snap ik. Ik denk dat het vooral vergelijken is:Het probleem is dat de wagen echt recent is (2023) en rond 30K waard is. Ik denk dat het dan moeilijk is om een particulier te vinden. Zeker als de wagen nieuw rond 34-36K kost...
Kan een tafel met stoelen (deels?) ingebracht worden?
Zoals bij alles... Als het wordt gebruikt door het bedrijf.
Je koopt die tafel en wat stoelen en bij controle zorg je dat die in je bureau staan, daarna zet je die netjes terug in de keuken of woonkamer. Dat is eigenlijk het antwoord dat je zocht volgens mij.

Ik zou er niet aan beginnen dan. Kan je geen slaapkamer opofferen?Ik heb geen aparte kamer voor bureau (appartement)![]()
Gemeubeld verhuur is interessanter.Kan een tafel met stoelen (deels?) ingebracht worden?
Uit eigen ervaring ondervonden bij mijn scheiding dat de helft van je bedrijf inderdaad van je partner blijkt te zijn. Was een bittere pil om te slikken bij mijn scheiding.Vaak zie je in oprichtingsaktes dat je man/vrouw mede-oprichter is met een klein percentage aan aandelen, typisch 5 tot 20%. Ik zie hier echter de logica niet van in als je al getrouwd bent. Alles is toch gemeenschappelijk. Ook veronderstel ik dat de partner niet zomaar betaalde activiteiten kan uitvoeren omdat er dan ook sociale bijdragen verschuldigd zijn. Wat is de redenering hier dan achter? Wat mis ik? Zowel boekhouder als notaris komen niet veel verder als "waarom zou je dat doen, het is toch uw bedrijf?".
Wat voor nut heeft dat? Uw eigen bankrekening is ook gedeeld héIk laat er dan ook niet echt iets in zitten behalve om wat maanden te overbruggen.
Je lijkt hier aan te geven dat je geld uit de vennootschap haalt omdat uw vrouw er anders ook 50% recht op heeft. Maar hetgene dat je uit de vennootschap haalt, daar heeft uw vrouw ook 50% recht op.Hoe bedoel je?
Niet perse.Je lijkt hier aan te geven dat je geld uit de vennootschap haalt omdat uw vrouw er anders ook 50% recht op heeft. Maar hetgene dat je uit de vennootschap haalt, daar heeft uw vrouw ook 50% recht op.
Tenzij we u verkeerd begrijpen..
Als dat vastgelegd is in een huwelijkscontract kan dat ja. Anders is aangroei vermogen van na het huwelijk per definitie gemeenschappelijk.Niet perse.
Scheiding van goederen met gemeenschappelijke rekening hier.
Alles wat op rekening op mijn naam staat is van mij, schrijf ik iets over op de gezamenlijke is het van het gezin.
Zo was het toch gevraagd en uitgelegd volgens onze notaris.
Dan werd ik verkeerd begrepenJe lijkt hier aan te geven dat je geld uit de vennootschap haalt omdat uw vrouw er anders ook 50% recht op heeft. Maar hetgene dat je uit de vennootschap haalt, daar heeft uw vrouw ook 50% recht op.
Tenzij we u verkeerd begrijpen..
Net omdat het sowieso 50% maalt het mij niet uit waar het staat en heb ik het nog liever privé.Hier specifiek om die reden een huwelijkscontractAls dat vastgelegd is in een huwelijkscontract kan dat ja. Anders is aangroei vermogen van na het huwelijk per definitie gemeenschappelijk.
Hier specifiek om die reden een huwelijkscontract
