Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Straks had Verstappen nog gelijk over de vloer van mercedesKlopt. Terwijl volgens velen (inclusief mij) dat de suprematie van Ferrari en Red Bull teniet zou doen. Maar wat blijkt ? Mercedes is nog verder weg dan voor de zomerstop.

Is dat een vraag?benieuwd of hij even sterk kan racen.
Kheb alle FP’s gezien. Kheb Red Bull dit seizoen nog niet zo dominant geweten. Zou me niet verbazen dat Max straks gewoon op P1 staat.Kan natuurlijk ook zijn dat hij T1 niet overleeft.Is dat een vraag?Kheb alle FP’s gezien. Kheb Red Bull dit seizoen nog niet zo dominant geweten. Zou me niet verbazen dat Max straks gewoon op P1 staat.
Mss dat regendruppels het nog wat interessant gan maken? Of schijnt de zon daar?
Zal sowieso wel een interessante race worden. Zoals in Silverstone kan zo ne mixed grid wel voor wat fun en chaos zorgenKan natuurlijk ook zijn dat hij T1 niet overleeft.
In't pak starten is niet zo geweødig in Spa.

