Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Please noFerrari gaat een manier vinden om dit uit handen te geven hé![]()

Op vers rubber op het moment dat Ferrari 30sec voorsprong heeft op Verstappen .. Safety Car ..Ferrari gaat een manier vinden om dit uit handen te geven hé![]()
Op vers rubber op het moment dat Ferrari 30sec voorsprong heeft op Verstappen .. Safety Car ..
Verstappen meteen in het spoor met vers rubber, erop en erover ???
Of een brandende Ferrari of zo?
Zonder pech ziet het er goed uit voor Ferrari. Maar dit hebben we al dikwijls genoeg gezegd en de winnaar is pas aan de finish bekend.


Vind ik ook. Altijd aangenaam OostenrijkWow, daar met 5 op een zakdoek.
Toch een leuk circuit dit. Daarnet ook een treintje van Norris op p9 tot p18, allemaal binnen de DRS seconde van elkaar.

Is ondertussen reeds gebeurdIs het beter om Leclerc te pitten of niet?
Amper een paar secondjes achter Verstappen na de pitstop en nog +-20 rondjes te gaan met verser rubber. Dat ziet er goed uit voor Ferrari.
.Leclerc zit eerder te denken: Fuck hopelijk vliegt mijne motor niet in brand. Please very please ..Als het niet je pitwall is die je in het zak zet, dan is het je motor.
Leclerc heeft nog geluk dat het geen full safety car is.
Nevermind.Verstappen deed precies ook niet veel moeite om hem af te houden. Hij beseft dat hij hier3des?? zal eindigen.
