Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Overheating, moest liften en coasten anders mss DNFIk heb moeten kijken op de gsm zonder geluid, kan iemand mij zeggen wat er aan de hand was met hamilton op het einde? Die was plots zo traag? Waardoor die 4de plek nog de mist in ging
Kweeni maar denk dat Ferrari groter problemen heeft dan Red Bull op basis van vandaagHamilton toch weer ijzersterk en Russel ook, verdedigde wel soms over het randje maar goed hoort erbij. Die Mercedes gaan enkel maar sterker worden en hopelijk krijgt Red Bull hun problemen opgelost aangezien Ferrari deze race in hun handen had als leclerc zijn motor het niet begeven had.

Ik heb moeten kijken op de gsm zonder geluid, kan iemand mij zeggen wat er aan de hand was met hamilton op het einde? Die was plots zo traag? Waardoor die 4de plek nog de mist in ging
De director had toch ook weer paar questionable keuzes gemaakt wie te coveren met de camera. Naar Sainz kijken die helemaal alleen rijd terwijl er een battle van Lewis denk ik aan het gebeuren was.
Ferrari gaat echt geen kampioen worden. Nu dat Merc gedeeltelijk terug is gaat Sainz veel punten laten liggen.Dit wordt nog een spannend seizoen.
Ferrari is zeker niet kansloos, ondanks de pech vandaag.
Mercedes is aan het terugkrabbelen.
Ferrari gaat echt geen kampioen worden. Nu dat Merc gedeeltelijk terug is gaat Sainz veel punten laten liggen.
Vandaag wordt die ingehaald door Lewis, die na 1 lap 30sec achter Latifi zat en dat zonder een VSC/SC...
Ja ik vond Lewis zijn remonte ook wel indrukwekkend. Ik dacht dat ik een achterstand van +50sec gezien heb na ronde 1. Neemt wel niet weg dat Red Bull Mercedes echt wel domineerde tijdens de race. Hoe Russell eigelijk een vogel voor de kat leek zonder DRS problemen van de Red Bulls.Hoewel ik zowat de indruk heb dat Lewis de snelste man van de race was?
Hoeveel tijd heeft die in het begin verloren en uiteindelijk hoe veel achter Max gefinished?

Ik denk niet dat ge op Ferrari te veel moet hopen dit seizoen.
Zie die nog wel wat zaken verprutsen op Italiaanse wijze. En RedBull hun development tijdens het seizoen is altijd zeer goed.
Hopelijk zet Mercedes nog wat stappen. Hoewel ik zowat de indruk heb dat Lewis de snelste man van de race was?
Hoeveel tijd heeft die in het begin verloren en uiteindelijk hoe veel achter Max gefinished?
If my aunt had balls she’d be my uncle.Als Leclerc de race had gewonnen was Lewis op 40/45 sec gefinished.
Al bijna 2 jaar altijd 1e of 2e geëindigd in elke race die hij finishte.(behalve in 1 race door bowling Bottas)Max zijn stat: ik win iedere race die ik finish
Begint toch ook wel indrukwekkend te worden.
Van Lewis vonden we dat saai.Max zijn stat: ik win iedere race die ik finish
Begint toch ook wel indrukwekkend te worden.