Zijn er mensen met een mening over enkel tarief vs dag/nacht ?
Als je veel PV hebt en je auto in de week oplaadt (grotendeels met het net), zal het wsch relatief break-even zijn ? Het eliminteert wel een vrijheidsgraad uit je optimalisatie vraagstuk. Leve methode van de verbrande brug.
Ik lees overal dat je kunt switchen van dubbel naar enkel tarief en vice versa, maar nog niet gevonden waar en hoe je dat kunt doen. Is er een kost aan ?
Een thuisbatterij helpt een beetje in dit vraagstuk.
Zelfs op minder zonnige dagen kan de thuisbatterij hier het dagtarief overbruggen. In de zomer heb je nog meer vrijheid. Alleen in de winter wordt het dagtarief veel meer gebruikt.
De injectievergoeding in de week ligt hoger, maar is in het weekend weer minder.
Prijsverschil tweevoudig tarief is ook maar klein. Arm zal je er niet van worden als je verkeerd kiest.
Nog een zonnige maart aan iedereen. De productieteller heeft deze maand al 600 kWh overschreden. Fijn om eindelijk weer wat volume te zien na lange tijd.


