Klopt, geschatte afrekening kwam op een +/- 1400 euro/jaar ipv de nu +/- 2700. Even de registratie van de panelen afwachten en dan de 'nieuwe' verlenging eens tegoei bekijken.Maar vooral: een voorschot zegt niets. Ik kan in de app mijn voorschot op 10 euro zetten. Of 200 euro. Maar is die 10 euro beter dan die 200 euro, als ik op het eind van de rit een afrekenfactuur van 2280 dan wel respectievelijk 0 krijg?
Enige wat telt is uw voorschotten + finaal saldo, voorschot op zich zegt absoluut niets.
Kwa contract zat ik op de Flow van 2 jaar terug, enkel de injectie kreeg ik niet.Das geen kortingske meer, das u jaren in het zak laten zetten hebben en nu door een telefoontje ben je op een 2025 tarief gezet.
Iets fout gelopen tussen Fluvius en Engie, wordt wel met terugwerkende kracht recht gezet want datum keuringsattest klopt + ze zagen bij Fluvius ook dat ik injecteerde, enkel dat er met de registratie iets misgelopen was.
Ik dacht het niet.