Zijn Honda E.Welke auto bedoel je met E?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zijn Honda E.Welke auto bedoel je met E?
Iemand anders met een KIA (EV6, EV9, EV3) die winter modus heeft geselecteerd in de instellingen? En die via de scheduler een vertrektijd heeft ingesteld om automatische climatisatie te doen?
Klopt dat dat die dan ook effectief de batterij verwarmt zodanig dat je na het instellen van een POI voor te snelladen in principe aan maximale snelheid zou kunnen opladen? Het zou als je dan zou kijken in de connect app moeten vermelden dat die de batterij aan het conditioneren is.
Ik las dat het lijkt dat dat zo zou werken. Want als dat klopt dan hebben we die aparte precondition knop niet echt meer nodig...
Wat bedoel je met wintermodus? Ik heb snow in rijmodi en een optie om batterijconditionering aan te zetten maar dat staat winter en zomer op ( en wordt in de zomer ook actied gebruikt als ik een lader als POI instel.
Ik zou es moeten kijken als ik een lader instel op de app als bestemming of de batterij begint voor te verwarmen terwijl ik aan de lader hang thuis. Kan ik wel checken met die dongle en carscanner.
.Voor de update noemde batterijconditionering winter modus.
Ik las dat als je dat hebt geselecteerd. Dan zou die wanneer je de opdracht geeft aan uw wagen om de wagen te climatiseren, tegelijkertijd er ook voor zorgen dat uw batterij geconditioneerd wordt. Zodanig dat je ermee snel zou kunnen laden aan de laadpaal.
wat er dan als dit uitziet : https://tweakers.net/i/BJcQQbkHKBpH...age/fKpo5S4bXvg66PjCvylv6EZt.jpg?f=user_large
Lijkt toch niet te werken als je thuis aan de paal hangt. Heb nu een poi ingesteld en interieurverwarming aangezet maar er gebeurt niks qua conditionering.
In principe moest je geen POI instellen. Er was wel de melding dat bij sommigen dit niet werkte, en dat ze eerst nog eens moesten die "winter mode" op en afzetten om het effectief te laten werken.
Ik ga het zelf ook eens proberen, maar mijn batterij zal dan wat lager moeten zijn zodanig dat ik er wat beter gebruik van kan maken met de freshmile kaart.
Voorlopig werkt die bij mij nog altijd zoals die zou moeten werken.
Wel spijtig dat conditioneren via POI instellen stopt zodra die onder de 19% valt... (veiligheidsmaatregel)
Ja, maar ik heb geen facelift versie.Facelift EV6 heeft een knop batterijconditionering aanzetten. Geen POI meer nodig.
Dankjewel, erg interessante input, en al zeker omdat je kan vergelijken met een E. Moet die trouwens weg? Want als ik het goed hoor, heb je er best nog wel veel deugd van.Ritje met de R5 was wel leuk.
Staat stevig op zn poten en geeft vertrouwen.
Was maar 1 graad deze voormiddag,na de rit dacht ik er aan en was ik eens naar de banden gaan zien en dit waren dan nog eens zomerbanden.
Alleen nu bevestigd dat mn rechterbeen tegen de middentunnel aanzit en de armruimte links ook wel krapper is.
Wat ook opviel is dat de warmtepomp best wel veel lawaai maakt.
En de snelheidspiepjes als je over de limiet zit(dit zul je wss wel kunnen uitschakelen)
Terug in de honda E vond ik de open ruimte en de cameraspiegels ineens een verademing.
Voor wat het "maar "is besef ik nu dat de prijs ook wel veel te veel is voor wat je krijgt en eens het nieuwe eraf is ...
Overnameprijs was ook belachelijk met 10 k
De Range op de R5 zou een plus zijn .
Iets grotere en diepere koffer waar de achterbank in 2 delen neer kan tegenover de E 1deel ,maar waar het bij de E vlak is en de R5 niet.
Bij het wegrijden stond de kia EV3 daar en moet wel zeggen dat die niet mis is.
Batterijtechnologie lijkt ook zowat dezelfde met Nmc cellen maar bij de E zit een actieve koeling op en daar heb ik bij de R5 niets over gevonden.
Omdat Volkswagen veel goedkoper is?Het is mij een raadsel waarom iemand nog voor volkswagen zou kiezen.
Enkel die split headlights, weg met die trend.
Vernieuwde Skoda Enyaq
![]()
Ja, maar ik heb geen facelift versie.
Daarom, als dat zou werken met die climatisatie, dan was het voor mij ook ok. Aangezien er een scheduler is zou ik dat kunnen instellen zodanig dat die warm is voor mijn vertrek. Dan nog snel een POI instellen voor de zekerheid zodanig dat ik aan 190kw kan laden tot 80%.
Normale dagen is het dan bijladen terwijl ik aan het winkelen ben. En uitzonderlijk wanneer het mij uitkomt 18 minuutjes aan de snellader.
Hij moet niet echt meer weg nee.Dankjewel, erg interessante input, en al zeker omdat je kan vergelijken met een E. Moet die trouwens weg? Want als ik het goed hoor, heb je er best nog wel veel deugd van.
Hij moet niet per se meer weg nee .Dankjewel, erg interessante input, en al zeker omdat je kan vergelijken met een E. Moet die trouwens weg? Want als ik het goed hoor, heb je er best nog wel veel deugd van.

Ik ga het nog es uittesten als ik niet aan de kabel hang.
. Is wel pijnlijk. Maar bon, het gaat en het is zeer leuk om mee te rijden.Gisterenvoormiddag even getest en ik zag de melding batterij conditionering verschijnen. Al was dat niet onmiddellijk. Al kan ik mij inbeelden dat die dat niet doet als die ingeplugd zit aangezien de wagen mogelijks "slim" genoeg is om de batterij niet te conditioneren (want acht het niet nodig als die gekoppeld is aan een stopcontact - want batterij is dan toch zogezegd vol).
Echter wilde het proberen bij het vertrekken in de namiddag. Maar vergeten om het te activeren met de andere ballen die ik voor het werk in de lucht aan het houden was.
En met deze temperaturen is 40km te weinig om de batterij voldoende op te warmen om zeer snel te kunnen laden. Al moet ik eerlijk zijn dat ik toch wel verschoten was, van hetgeen ik erdoor jas. 30kwh /100km.
Mijn range bij 80% is dan iets van een 200km. Is wel pijnlijk. Maar bon, het gaat en het is zeer leuk om mee te rijden.