Ik heb nooit graag Souls-like games gespeeld tot Elden Ring en voor mij is dat spel een van de beste spellen die ik ook heb gespeeld.Ik twijfel om ook eens aan dit spel te beginnen. Mijn enige ervaring met dit soort game is Bloodborn, en daar ben ik nooit over de derde boss geraakt. Honderden keren geprobeerd.
Dees zal dus waarschijnlijk ook ewa te moeilijk zijn zeker?
Ben nu ook net opnieuw begonnen met een nieuwe (en andere) build dan mijn eerste playthrough en vind het nog altijd even zalig.
). Al moet ik zeggen dat Bloodborne mijn eerste Souls was en ik die speelstijl eigenlijk grotendeels doortrek naar andere Soulsgames waar ik dan soms op een (lichte) muur botst om dan daar koppig aan vast te houden.
).


Had het hier al eens zien passeren, maar nu pas gemerkt dat ik die kon farmen. Wat een insane wapen zeg.